img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Wide Eyed A World Full of Winter Stories

Marka :
Ürün Kodu: MP47151
Model 9780711277908
%15
749,90 TL 637,42 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Tükenmek Üzere
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

Bu kitap, dünyanın dört bir yanından 50 kış hikayesini içeren bir derleme.
Bu zengin kaynakta, dünyanın her yerinden kış temalı halk masalları, mitleri ve efsanelerini keşfedin.
Kuzey tanrıları, kış uykusuna yatan ayılar, Noel ziyafetleri ve kötü cadılar hakkında hikayelerle dolu olan bu derlemede, herkes için bir şeyler bulunuyor.
Ödüllü yazar Angela McAllister tarafından derlenen ve anlatılan, Olga Baumert'in büyüleyici illüstrasyonlarıyla desteklenen bu antoloji, hava soğuduğunda ve geceler uzadığında okunacak bir eser.
Kitapta Ukrayna'dan "Örümcek ve Noel Ağacı", Almanya'dan "Mother Holle", Kuzey Amerika'dan "Shingebiss", Japonya'dan "İlk Tavşanlar", Bulgaristan'dan "Kız ve Kış Tufanları", Moğolistan'dan "İlk Süs Ağaçları", Danimarka'dan "Kar Adamı", Kuzey Amerika'dan "Ayı Neden Tüm Kış Uyur?", ve Çin'den "Rüzgar, Bulutlar ve Kar" gibi hikayeler bulunuyor.
"World Full of…" serisi, güzel ciltli hikaye derlemelerinden oluşuyor.
Bu muhteşem hediye kitapları, dünyanın dört bir yanından halk masallarını keşfetmek veya dünyanın en sevilen yazarlarıyla tanışmak isteyen okurlar için mükemmel bir seçenek.
Ayrıca bu seriden "A Year Full of Stories", "A World Full of Animal Stories", "A Stage Full of Shakespeare Stories", "A World Full of Dickens Stories", "A Year Full of Celebrations and Festivals", "A Bedtime Full of Stories" ve "A World Full of Spooky Stories" gibi kitaplar da bulunmaktadır.
 

Yaş Grubu:5+ Yaş