Viking ToysEğlenceli Viking Toys Oyuncakları Nelerdir?

En eğlenceli Vikings oyuncakları çocuklar için sitemizde yerlerini aldı. Viking Toys şehir ve kasaba taşıtları, inşaat taşıtları, maxi bucket set, araçlar seti, mini itfaiye aracı, mini dozer, damperli kamyon, itfaiye yardım aracı, jumbo dozer, max & meg, vız vız arı, hayvan taşıtları kova seti, yol seti ve daha birçok farklı modelde oyuncağı çocuklar için tercih edebilirsiniz.
 

Hangi Vikings Oyuncakları Alınmalı?

Vikingler oyuncak modelleri çocukların en çok sevdiği tasarımları bir araya getiriyor. Kız ve erkek çocuklar için uygun tasarımlar ile çocuğunuza özel bir hediye verebilirsiniz. İnşaat araçları, iş makineleri gibi çocukların ilgisini çeken modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra hayvan taşıtları ve yol setleri çocukların kendi oyunlarını kurgulamak adına eğlenceli bir oyuncak olabilir. Farklı renk ve tasarımdaki oyuncaklar ile çocuğunuzun ilgisini çeken modeli tek linkte kolayca bulabilirsiniz.
 

Viking Oyuncakları Hangi Yaş Grubuna Uygundur?

Vikings oyuncakları 12-18 ay için uygun oyuncak modellerindendir. Daha büyük çocuklar için de tercih edebileceğiniz eğlenceli tasarımlar sayesinde bütçenize uygun bir alışveriş yapabilirsiniz. BPA, Fitalat, toksik madde içermeyen formülü sayesinde çocuğunuz için güvenle tercih edebilirsiniz. Yumuşak dokusu sayesinde oyun esnasında olabilecek kazalara karşı önlem niteliğindedir. Sessiz, sağlam ve sade tasarım çocukların oyun oynarken keyif almasını maksimum düzeyde hedefler. Bulaşık makinesinde yıkanabilir oyuncak modellerinden olan bu tasarım ile güvenli, temiz ve eğlenceli bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz.
 

Vikingler Oyuncak Seti İçerisinde Neler Vardır?

Vikingler oyuncak seti içerisinde farklı modeldeki ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Kamyon, traktör, iş makinesi, itfaiye aracı, polis arabası, taksi, ambulans, ticari araç gibi farklı arabaların olduğu taşıtlar setleri çocukların en çok sevdiği modellerdendir. Büyük boy araçlar olarak da bilinen sette trafikte gördüğümüz en büyük araçları çocuğunuza tanıtabilirsiniz. Acil kurtarma taşıtları olan helikopter, gemi, ambulans, itfaiye aracı, polis arabası gibi farklı modelleri çocuğunuza öğreterek bunların önemini açıklayabilirsiniz. Çocuklar için öğretici ve eğlenceli oyuncaklar sipariş ederek keyifli bir oyun deneyimi yakalamak mümkündür. Çocukların dünyayı keşfetmesini destekleyen eğlenceli oyuncaklarla benzersiz bir oyun deneyimi sizi bekliyor.
 

Viking Toys Oyuncakları Kaç Parçadır?

Vikingler toys garaj ve liman farklı modellere göre değişen içerik ile öne çıkmaktadır. 100 parçalı yol seti gibi özelleşmiş modeller ile çocuğunuza gerçekçi bir trafik deneyimi sunabilirsiniz. 18 parça hayvan taşıtları kova seti çocukların hayvanları tanıması ve oyuncak olarak kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Vız vız arı oyun seti gibi ikili modellerde en çok sevilen 2 farklı tasarımı bir arada bulabilirsiniz. Kasaba taşıtları 15 parça set ile çocuğunuzun araçları tanımasını sağlayabilirsiniz. Oyuncak setleri olması sayesinde tek siparişte birden fazla oyuncak modeli ile çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.