Unigo Oyun Çiti - Beyaz

350 TL'ye 50 TL İndirim
Ürün Kodu : MP33954
Model 8803971007397

 Listeme Ekle

Bu üründe 25,99 puan kazanacaksınız!

Unigo çocuk oyun çitleri yenidoğan döneminden itibaren tüm çocuklara güvenli oyun alanları sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.
 
Unigo oyun çitleri güvenlidir. Ebeveynlerin yardımı ile açılabilen güvenli kilitli bir kapısı bulunmaktadır. Güvenli kapısı sebebiyle bebekler, ebeveynleri yanında olmadığında da, oyun çitleri içinde özgürce hareket edebilmektedir.
 
Unigo eğlendirici oyun çitleri, çocuklara özel, bir oyun odası gibi geniş ve konforludur. Unigo, en geniş ebatlı oyun çitleri, çocukların aktivitelerini ebeveynleri ve arkadaşları ile birlikte rahatlıkla yapabilmeleri için güvenli ve eğlenceli bir oyun alanı sağlar.
 
Unigo çocuk odası çitlerinin ebatları, Unigo oyun matları ile uyumludur. 230cm x 140cm Unigo oyun halılarının etrafını tam olarak kapatmaktadır.
 
Unigo çocuk oyun çitlerinin 1 (bir) adet aktivite paneli bulunmaktadır. Aktivite paneli sebebiyle aynı zamanda eğitici ve eğlendiricidir.
 
Unigo oyun çitlerinin montajı çok kolaydır. Tüm parçaları tek kutu içerisinde bulunmaktadır. Unigo bebek oyun çiti panellerinin altında 20 adet kaymayı engelleyen lastik (kit) ve 6 adet panel tutucu bulunmaktadır. Panel tutucular ve kaydırmaz kitler sebebiyle oyun çitleri bebeklerin itme hareketlerine karşı dayanıklıdır. Esnemez, devrilmez ve güvenlidir.
 
Unigo oyun çitleri, büyüklerin de çocukların oyunlarına katılımını sağlayacak şekilde özellikle geniş ebatlarda tasarlanmıştır. Unigo oyun çitleri yaz aylarında bahçede kullanılabilir.
 
Ürünler nemli bir havlu ile veya ıslak mendiller ile silinerek temizlenebilir.

 

Yaş Grubu:0+ Ay


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Unigo Comflor Happy Cloud Oyun Matı


Sepette %10 İndirimli

2.949,00 TL

Unigo Comflor Pingko in Africa Oyun Matı


Sepette %10 İndirimli

2.949,00 TL

Tiny Love GYMINI Tekmele ve Oyna


Sepette %10 İndirimli

Yorum Yıldızları(1)

Unigo Comflor Birds in The Trees Oyun Matı


Sepette %10 İndirimli

2.949,00 TL

Clementoni Baby Jimnastik Merkezi


Sepette %10 İndirimli

699,99 TL 594,99 TL 15%