Unigo Dwinguler Dino Land Oyun Matı - Small

Ürün Kodu : MP27678
Model 8809268167478

 Listeme Ekle

Bu üründe 5,84 puan kazanacaksınız!

Sıvı geçirmeyen özel yüzey dokuları sayesinde kullanım süresi boyunca anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir. Bu sebeple alerjik astım rahatsızlığı ve alerji yatkınlığı olan çocuklarımızda da güvenle önerilmektedir. Oyun halılarının/matlarının yumuşak yüzeyi çocukların emekleme döneminde dizlerinde ve dirseklerinde tahrişi önleyici niteliktedir. Özel yüzey dokusu ve kalınlığı sayesinde çocukları düşme anında yaralanma riskine karşı korur. 

Çift taraflı - her iki tarafında farklı desenler yer alır.

Dino Land 100 cm x 140 cm x 11 mm ölçülerinde ki oyun matımız seyahatlerinizde ve küçük mekanlarınız da kullanabilmeniz için özel olarak farklı ebatta tasarlanmıştır.

Aynı desende tasarlanan Dino Land 190cm x 130 cm ebatlarında ve 15mm kalınlığında büyük boy seçeneği bulunmaktadır.

Dino Land oyun matının ön yüzeyinde güneşli bir yaz günü bir eğlence parkında oynayan dinozorlar konsepti oluşturulmuştur.

Dinozor çeşitlerini, gökkuşağının renklerini ve daha birçok objeyi öğretebileceğiniz eğlenceli bir hikaye kurgusu ön plana çıkmaktadır.

Dino Land oyun matının arka yüzeyinde ise çocuğunuzun tek tek renklere, harflere ve İngilizce kelimelere odaklanabileceği eğitici bir konsept yer almaktadır.

En 100cm - Boy 140cm - Kalınlık 11mm


Yaş Grubu:0+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR