5,0 (1)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Unigo Bebedom Fun Travel Oyun Matı

Marka :
Ürün Kodu : MP27674
Model 8809268166945

Sıvı geçirmeyen özel yüzey dokuları sayesinde kullanım süresi boyunca anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir. Bu sebeple alerjik astım rahatsızlığı ve alerji yatkınlığı olan çocuklarımızda da güvenle önerilmektedir. Oyun halılarının/matlarının yumuşak yüzeyi çocukların emekleme döneminde dizlerinde ve dirseklerinde tahrişi önleyici niteliktedir. Özel yüzey dokusu ve kalınlığı sayesinde çocukları düşme anında yaralanma riskine karşı korur. 

Çift taraflı kullanılabilir. Bir tarafı desenli, diğer tarafı düz renk Fun Travel Oyun matının ön yüzeyi çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek nitelikte tasarlanmıştır.

Küçük ve eğlenceli bir sahil kasabası yaşantısını anlatan oyun matımız, çocukların günlük yaşam hakkında bir çok hikaye kurgulamalarına yardımcı olurken sayıları, şehirdeki objeleri, taşıtları, hayvanları ve daha birçok nesneyi öğrenmelerini kolaylaştıracaktır.

Fun Travel Oyun matının arka yüzeyi düz lacivert renk ve desensiz olarak tasarlanmakla birlikte, arka yüzeyde oyun matı olarak kullanıma uygundur.

En 180cm - Boy 140cm - Kalınlık 10mm


Yaş Grubu:0+ YaşÇOK SATANLAR