Twin Mucit Seti

Yaratıcı Düşünme
Problem Çözme
Sınırsız Merak
Ürün Kodu : MP32132
Model 8681715002958
399,00 TL


 Listeme Ekle

Bu üründe 3,99 TL değerinde Panda Puan kazanacaksınız!

Günlük hayatta kullanılan teknolojilerin temellerini ve nasıl işlediğini keşfetmeleri için gerekli tüm temel bilgileri çocuklara sunan çok amaçlı bir STEM eğitim setidir. 
 
Hayal gücü ve merak duygusu canlanan çocuklar, dünyada gördükleri sorunlara çözümler üretmeye başlar, hayal ettikleri projeleri hayata geçirirler. Böylece teknolojiyi tüketen değil, üreten nesiller olarak yetişirler.
 
Twin Mucit Seti modülleriyle kolayca deney tasarlamaya ve proje inşa etmeye başlayabilirler.
 
GENİŞ KAPSAMLI
Bir çocuğa robotik teknolojilerin temellerini kavraması için gerekli tüm materyalleri sunar. 
Set içeriği mesafe algılayıcı, sıralı led, zil modülü, bağlantı kablosu, ses sensörü ve sinyal sabitleyici gibi robotik modülleriyle desteklenmiştir. 
Ücretsiz mobil uygulama kullanılarak tasarlamaya hızlıca başlanır.
 
SINIRSIZ PROJELER
Set içerisinde sunulan 15 örnek projeye ek olarak çocukların kendi benzersiz projelerini geliştirmeleri ve tasarlamaları teşvik edilir.
Yapılabilecek deneyler ve projeler sadece çocukların hayal gücüyle sınırlıdır.
 
HIZLI BAŞLANGIÇ
Çocuklar, Twinner mobil uygulaması ve kullanma kılavuzuyla en hızlı şekilde kendi projelerini üretmeye başlayabilirler. 
Mucit setinin modülleri LEGO parçalarıyla uyumlu şekilde üretilmiştir, böylece yaratıcı deneyler kolayca tasarlanabilir.
 
8-12 yaş grubu çocuklar kendileri, 5+ yaş çocuklar da veli eşliğinde Twin ile oynayıp hayallerindeki deneyleri gerçekleştirebilirler.
 
Bilim ve erdemi birleştiren eğitim setleri: Twin
Sosyal Sorumluluk: Twin, ismini her setin bir “ikizi” olmasından alıyor. Twin’den satın alınan her set, Young Guru Academy (YGA) ve Millî Eğitim Bakanlığı iş birliği ile hayata geçen Bilim Seferberliği projesi kapsamında ihtiyaç sahibi köy okullarına bilim seti gönderilmesine katkı sağlıyor. Satın alacağınız bir Twin Bilim Seti’yle, siz de bu hareketin bir parçası olabilirsiniz.
 
Twin Bilim Setleri Harvard & MIT üniversitelerinden Prof. Mehmet Toner ve Prof. Doğan Cüceloğlu danışmanlığında, bugüne kadar binlerce çocukla gerçekleştirilen bilim seanslarının tecrübesi ile YGA’lı mühendisler ve tasarımcılar tarafından Türkiye'de üretildi ve geliştirilmeye devam ediliyor.
 
9V Pil ile çalışır. Pil sete dahil değildir.
 
Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR