Twin Bilim Seti


Ücretsiz Kargo

Kodlama, Robotik ve Yapay Zeka

29,99 TL

Eğitici Twin Oyuncakları Nelerdir?

Eğitici Twin oyuncakları birbirinden özel modeller ile çocukları bekliyor. Kodlama seti, Mucit seti STEM’e giriş, otonom araç seti, robotiğe giriş paketi ve robotik sanat seti en çok tercih edilen modellerden birkaçıdır
 

Twin Bilim Seti Ne İşe Yarar?

Twin bilim seti çocukların yaşlarına uygun düzeyde bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarını kullanmalarını destekler. Hayal kurma, düşünme, problem çözme, el becerisinin gelişimi gibi birçok alanda çocukları destekleyerek kendilerini geliştirmelerini sağlar. Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bu setler çocukların temel düzeyde robotik, kodlama ve STEM bilgisini destekler. Çocuğunuz için eğitici ve eğlenceli bir oyuncak almak istiyorsanız Twin modellerine bakmadan karar vermeyin!
 

Twin Eğitici Setler Çocukların Hangi Yönünü Geliştirir?

Twin eğitici setler çocukların çok yönlü olarak gelişimine destek olur. Matematiksel düşünme, problem çözme, hayal kurma, 3 boyutlu düşünme becerisi, analitik düşünme ve zeka gelişimini destekler. Çocuklar kendi tasarladıkları oyun ve oyuncaklar ile oynayarak öz güvenlerini pekiştirir. Aynı zamanda bu setleri satın alarak Anadolu’daki ihtiyaç sahipleri çocuklara da bu setlerden göndermiş oluyorsunuz. Satın alınan her bilim seti ile fırsat eşitsizliğini bir nebze daha kapatarak geleceğe yön verecek çocuklara yatırım yapabilirsiniz.
 

Twin Kodlama Setleri Çocuklara Ne Zaman Alınmalı?

Twin bilim seti ve kodlama setleri 8 -13 yaş grubu çocukların kendi başlarına oynayabilecekleri bir settir. 5 -8 yaş grubu çocuklarda veli ya da öğretmen eşliğinde bu oyuncaklar ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Young Guru Academy (YGA) kapsamında gerçekleştirilen Bilim Seferberliği projesiyle aldığınız her set ile ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşabilirsiniz.
 

Twin Oyunları Hangi Yaş Grubuna Hitap Eder?

Twin bilim seti ve oyuncakları farklı yaş gruplarına hitap eden tasarımları ile öne çıkmaktadır. Tercih ettiğiniz setin üzerindeki yaş kapsamasına uyarak çocuğunuz için özel bir oyuncak tercihi yapabilirsiniz. Robotik, bilim, kodlama, STEM, teknolojik oyuncaklar arayışlarınızda kaliteli seçeneklerden bir tanesidir. Siz de çocuğunuz için eğitici bir oyuncak arıyorsanız birbirinden özel seçeneklerle bilim setlerini tercih edebilirsiniz.

 


Twin Bilim Seti  
Twin Bilim Setleri, çocuklara bilimi sevdirmek amacıyla YGA’lı mühendisler ve tasarımcılar tarafından üretildi. Türkiye’nin bilim alanında ilk nobel ödülünü kazanan Prof. Aziz Sancar, Harvard ve MIT üniversitelerinde Prof. Mehmet Toner ve Prof. Doğan Cüceloğlu’nun danışmanlığında geliştirilmeye devam ediliyor.
 
Twin Bilim ve Robot Seti renkli ve mıknatıslı, kolayca birleşebilen elektronik bloklardan oluşur.
Çocuklar hayal gücünü kullanarak sınırsız sayıda proje üretilebilir! 
 
Twin Bilim, satın alınan her bir ürünle Bilim Seferberliği projesini desteklemekte ve Anadolu’daki ihtiyaç sahibi çocuklara da bilim setleri hediye etmektedir.