Twin Bilim Giriş Seti

Bilimle Sev & Sevindir
Ürün Kodu : MP28660
Model 8681715002903

 Listeme Ekle

Bu üründe 2,99 TL değerinde puan kazanacaksınız!

Önümüzdeki 10 yılda şu anki mesleklerin yarısının olmayacağını biliyor muydunuz?

Çocuklarınız geleceğin en önemli meslek alanlarında kullanılacak teknolojileri erken yaşta Twin ile keşfetsin!

Twin Endüstri 4.0 çağında en çok ihtiyaç duyulacak yaratıcı düşünme ve el becerisini kazandırır, çocuğunuzun zihinsel gelişimini hızlandırır.

Twin Bilim Setleri, Türkiye’nin bilim alanında ilk nobel ödülünü kazanan Prof. Aziz Sancar, Harvard ve MIT üniversitelerinden Prof. Mehmet Toner ve Prof. Doğan Cüceloğlu’nun danışmanlığında YGA’lı mühendisler ve tasarımcılar tarafından üretildi ve geliştirilmeye devam ediliyor.

Twin, çocukların hayal gücünü geliştiren, öğretici ve eğlenceli bir robotik setidir. Kolayca birleşebilen renkli ve elektronik bloklar sayesinde karmaşık görünen teknolojik cihazların çalışma mantığını anlatır ve anlaşılmasını kolaylaştırır. Çocuklar günlük hayatta karşılaştıkları el feneri, ev alarmı, otomatik kapılar gibi teknolojileri Twin modülleri ile üretebilirler. Ayrıca ulaşılmaz görünen otonom araba ve robot gibi teknolojileri kendileri üretip, nasıl çalıştığını anlayabilirler.
 
Twin Giriş Seti, Twin Bilim Setlerinin başlangıç paketidir. Robotik kodlama ve STEM eğitimine yeni başlayacak çocuklar için önerilir.
 
8+ yaş çocuklar kendileri, 5+ yaş çocuklar da veli eşliğinde Twin ile oynayıp hayallerindeki deneyleri gerçekleştirebilirler.
 
Twin Giriş Seti içerisinde 11 adet elektronik Twin modülü bulunmaktadır. Bu modüller yanlarındaki güçlü mıknatıslar sayesinde birbirleriyle kolaylıkla birleşebilmektedir. Twin modülleri işlevlerine göre 4 farklı renk grubuna ayrılırlar (Gri = Enerji, Sarı = Girdi, Kırmızı = İletim, Mavi = Çıktı). Çocuklar renk gruplarının yardımı ile daha hızlı öğrenip projelerini daha hızlı hayata geçirebilirler.
 
Twin Giriş Seti içerisinde 15 adet örnek proje içeren bir kullanım kitapçığı mevcuttur. Çocuklar Twin Giriş Seti’ni bu kitapçık yardımıyla keşfettikten sonra, hayal güçlerini kullanarak sınırsız sayıda icat gerçekleştirebilirler. Tüm Twin modülleri Lego parçaları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Çocuklar, hayal ettikleri icatları, evlerindeki Lego oyuncaklarını da kullanarak gerçekleştirebilirler.
 
Bilim ve erdemi birleştiren eğitim setleri: Twin
Sosyal Sorumluluk: Twin, ismini her setin bir “ikizi” olmasından alıyor. Twin’den satın alınan her set, Young Guru Academy (YGA) ve Millî Eğitim Bakanlığı iş birliği ile hayata geçen Bilim Seferberliği projesi kapsamında ihtiyaç sahibi köy okullarına bilim seti gönderilmesine katkı sağlıyor. Satın alacağınız bir Twin Bilim Seti’yle, siz de bu hareketin bir parçası olabilirsiniz.
 
Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR