Türkiye Temalı Kitap Oyun ve OyuncaklarÜcretsiz

Sepette %10 İndirimli

Yorum Yıldızları(12)
349,00 TL
23%
Hızlı Gönderi

Şehirleri Öğreten
Yeni Nesil Tombala

Yorum Yıldızları(7)
129,90 TL 99,90 TL
15%

Sihirli Boyama KitabıSepette %10 İndirimli

149,90 TL 127,42 TL
Ücretsiz
449,50 TL
Ücretsiz

Sepette %10 İndirimli

Yorum Yıldızları(1)
349,50 TL

Sepette %10 İndirimli

Yorum Yıldızları(1)
229,50 TL
Ücretsiz
659,50 TL
Hızlı Gönderi
Ücretsiz
339,50 TL
Ücretsiz
339,50 TL
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi

Sepette %10 İndirimli

Ürün TükendiÖğretici ve Eğlenceli Türkiye Temalı Çocuk Kitapları Neler?

Ülkemizin şehirleri ve kültürü hakkında bilgiler içeren Türkiye temalı çocuk kitapları, eğitici oyunlar niteliğindedir. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz sayfada yer alan Türkiye temalı çocuk kitapları, oldukça farklı içeriklere sahiptir. Ülkemizin büyük şehirlerinin en bilinen yerlerini ve kültürel simgelerini içeren kitaplar, çocukların kültürlerinin gelişmesine yardımcı olur.
 

Türkiye Temalı Oyun ve Oyuncaklar Nelerdir?

Türkiye temalı oyunlar arasında, analitik düşünme becerisini geliştiren birçok seçenek vardır. Kart oyunları, ülkemiz hakkında ilgi çekici bilgilerin öğrenilmesi ve eğlence dolu dakikaların geçirilmesini sağlayan konseptlerden birisidir. Türkiye temalı oyuncak kategorisinde sunulan kart oyunlarının birden fazla kişiyle oynanması çocuklara, arkadaşları ve aileleriyle değerli dakikalar geçirme olanağı da sağlar. Boyama kitapları, sayfamızda sunulan ve popüler olarak tercih edilen seçeneklerden bir diğeridir. Küçük yaş gruplarındaki çocuklara hitap eden boyama kitapları, renkleri kullanma yeteneklerinin gelişmesine de yardımcı olur.
 

Türkiye Temalı Oyuncaklar Çocuklara Neyi Öğretir?

Kategorimiz içerisinde tercih ettiğiniz Türkiye temalı oyuncak çeşidine bağlı olarak, çocuklara öğretilen değerler farklılık gösterir. Ülkemizin şehirleri, bölgeleri ve plakaları hakkında bilgi edinmelerini sağlayan Türkiye temalı oyunlar vardır. Ülkemizin doğal harikaları, kültürel güzellikleri ve coğrafi yerleri hakkında bilgilendirici içeriklere sahip oyuncak seçenekleri de bulunur. Görsel algı ve strateji geliştirme giib temel becerilerinin gelişmesini sağlayan oyun süreçleri mevcuttur.
 

Türkiye Temalı Oyunlar Kaç Yaş için Uygun?

Boyamalarla ülkemiz hakkında bilgiler sunan Türkiye temalı oyunlar, üç yaş ve üzeri çocuklara önerilir. Türkiye konseptli bu oyunların içeriği, önerilen yaş gruplarına yön verir. Kartları içeren Türkiye temalı oyuncak, kalabalık gruplar ile oynanabilir ve sekiz yaş üzerine uygundur. Altı yaş ve üzerindeki çocuklar tarafından oynanabilen kart oyunu alternatifleri de kategorimizde bulunur.
 

Türkiye Temalı Çocuk Kitapları Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye temalı çocuk kitapları, önerilen yaş grupları, içerikleri, sayfa sayısı ve ürün tasarımları gibi farklı özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenmiş fiyat aralıklarıyla sunulur. Çocukların, içinde yaşadıkları ülke hakkında değerli bilgiler öğrenmesini sağlayan oyunlar, uygun fiyat aralıklarına sahiptir.