Toyi Etkinlik Seti

Hayalindeki Oyuncağı Tasarla
Ürün Kodu : MP32754
Model 408632

 Listeme Ekle

Bu üründe 9,50 puan kazanacaksınız!

640 Toyi parçasından oluşan Toyi Etkinlik Kiti, büyük projeleri prototiplemek, bina inşa etmek veya gelişmiş oyuncak yapımı için doğru kit. Aynı anda 20 çocuğun oynaması için tasarlanmıştır. 
 
● Çocukların yaratıcılıklarını tetikleyin, Toyi ile her şeyi eşsiz oyuncaklara dönüştürün!
Toyi, çocukların etraflarındaki her şeyi eşsiz oyuncaklara dönüştürmelerini sağlayan, sınırsız, yönergesiz yaratıcı bir oyun kiti.
640 Toyi parçasından oluşan Etkinlik Kiti ile bir su şişesini, altı kollu bir robota; eski kutuları, tren vagonlarına; veya bir kozalağı, sevimli bir canavara dönüştürün.
 
● Toyi ile her çocuk bir oyuncak tasarımcısı
Teker, ayak, göz, eklem, çubuk, esnek halka ve eklem parçalarından oluşan kit ile 6 yaş ve üstü çocuklar, etraflarında bulunan her türlü nesneyi istedikleri oyuncaklara dönüştürüyor.
 
● Oyun yoluyla ileri dönüşüm
Çocuklar Toyi ile etraflarındaki nesneleri yeniden tasarlarken ileri dönüşüm yaparak ‘tüketmeden üretme’ içgüdüsünü erken yaşta kazanıyor.
 
● Bir kit, sonsuz sayıda oyuncak
Açık uçlu oyun deneyimi sağlayan Toyi ile çocuklar yaratıcılıklarını kullanarak sonsuz sayıda oyuncak yapabiliyor.
 
● Çocukların 21. yüzyıl becerileri oyunla geliştirin!
Eğitici oyuncak Toyi, sunduğu özel oyun deneyimiyle, çocukların problem çözme, eleştirel ve yenilikçi düşünme, iletişim, uyum sağlama, birlikte çalışma, inisiyatif alma gibi 21. yüzyıl becerilerini geliştirirken, daha üretken, yaratıcı, özgüvenli, doğaya saygılı ve hayat boyu öğrenen bireyler olmalarına yardımcı oluyor. Çocuklar oynarken öğreniyor.
 
● Okul ve oyun atölyeleri için ideal oyuncak seti
Toyi ile çocuklar ister kendi başlarına ister arkadaşlarıyla birlikte kendi oyuncaklarını tasarlıyor, etrafarındaki nesneleri diledikleri oyuncaklara çevirip yaratıcılıklarını geliştirebiliyor ve hayallerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu sayede hem ziksel hem sosyal çevreleriyle ve kendi iç dünyalarıyla etkileşime giren gerçek kâşiflere dönüşüyorlar.
 
● Yeni nesil STEM oyuncağı
Toyi ile çocuklar hayallerini tasarımlarına dönüştürüyor, tüketmeden üertme içgüdüsünü erken yaşta kazanıyor. Toyi aynı zamanda diğer maker oyuncaklarıyla birlikte prototipleme aracı olarak da kullanılabiliyor.

 

Yaş Grubu:6+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR