TomyTommy Oyuncak   TOMY ürünleri doğumdan yürümeye başladığı döneme kadar becerilerin gelişimine yardımcı olur. Bebeklerin hareket etmesini sağlar, duyularının ve el-göz koordinasyonlarının gelişmesini destekler. TOMY okul öncesi ürünleri 90 yıldır tüm dünyada çocuklara eğlenceli oyunlar sunmaktadır.

 


En Eğlenceli Tomy Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

En eğlenceli Tomy oyuncak çeşitleri çocuklar için yerlerini aldı! Tomy cingöz nine fırfır , banyo arkadaşı, yatak spirali, şakacı korsan, renkli yumurtalar, deere ışıklı traktör, uykucu Poh, müzikli akordeon Marley, zıplayan hayvanlar gibi farklı birçok model ile çocuğunuza özel bir Tomy oyuncak seçimi yapabilirsiniz. Farklı yaş gruplarına özel oyuncak seçenekleri sayesinde çocuğunuza özel oyuncaklar alarak gelişimini destekleyebilirsiniz.
 

Tomy Yakala Fırlat Oyunu Nasıl Oynanır?

Tomy yakala fırlat oyunu çocukların hareketli bir şekilde oyun oynaması için özel olarak hazırlanmıştır. Renkli topları hazneye çekebilen mekanizma ve topu geri fırlatan başlık sayesinde çocuğunuza heyecanlı bir oyun deneyimi sunabilirsiniz. Evde ve ev dışı alanlarda oynanabilecek bu oyuncaklar sayesinde çocuğunuzun hareketli ve aktif bir gün geçirmesine destek olabilirsiniz. Sadece kendi başına değil, çocukların arkadaşları ile de beraber oynayabilecekleri bu oyuncaklar keyifli bir oyun deneyimini destekler. 18-24 aylık bebekler için oyuncak seçimine uygun modeli sayesinde çocuğunuza özel bir oyuncak alabilirsiniz.
 

Tomy Neşeli Yumurtalar Kaç Yaş İçindir?

Tomy neşeli yumurtalar 6 ay ve üzeri bebekler için uygun bir oyuncak modelidir. Civcivlerin kafalarına bastırarak çıkardıkları tatlı sesleri dinleyebilirsiniz. Çocuğunuzun gelişimine uyum sağlayarak 2 farklı oyun içermesi sayesinde zamanla farklı oyunlar oynayabilirsiniz. Şekil eşleştirmek, görsel seçme oyunları için uygun tasarımı ile çocuğunuz büyüdükçe gelişen oyunlarla eğlenebilirsiniz. Çocukların dikkatini çeken tasarımlar ve eğlenceli oyunlar ile Tomy benzersiz oyuncaklar sunuyor. çocukların sevdikleri çizgi karakterler ve figür oyuncaklar da olan ilgili kategorimizde aradığınız yüm modelleri bulabilirsiniz.
 

Tomy Banyo Arkadaşı Ahtapotlar Nerede Satılır?

Tomy banyo arkadaşı ahtapotlar en uygun fiyat seçenekleri ile Mucit Panda’da! Eğlenceli tasarımları ile banyo oyuncağı ahtapor çocuğunuzun banyo yaparken eğlenmesine olanak tanır. Farklı renk ve tasarımlardaki oyuncaklar ile çocuğunuz banyoyu severek dahil olur. Havuz oyuncakları, deniz oyuncakları, banyo yapmayı sevdiren oyuncaklar ve çocuklar için banyo oyuncakları olarak de geçen bu modeller ile keyifli bir oyun süreci elde edebilirsiniz. Dondurma makinesi, denizanası, paytak penguen, su çıkartan balina, ıslatan ejderha, roket ve daha birçok farklı banyo oyuncağı ile çocuğunuzla keyifli zaman geçirebilirsiniz.
 

Tomy Cingöz Nine Fırfır Fiyatları Ne Kadar?

Tomy cingöz nine fırfır fiyatları modele göre değişmektedir. 5 yaş ve üzeri için kutu oyunu çeşitlerinden biri olan bu model ile keyifli bir oyun sürdürebilirsiniz. Ninenin gözleri ile aynı kartı bularak kurabiyeleri toplayın! En çok kurabiyeyi toplayanın oyunu kazandığı bu eğlenceli kutu oyununda heyecan dorukta olacak. Çocukların arkadaşları ile beraber oynayabilecekleri oyuncaklar olması sayesinde onların sosyalleşmesine de destek olabilirsiniz. Eğlenceli kutu oyunları, çocuklar için oyunlar sayesinde çocuğunuzun gelişimini olumlu yönde destekleyebilirsiniz. Çocuğunuzla eğlenceli anılar biriktirmek için aile boyu eğlence sizleri bekliyor.