Tiny Love Park Yatak ve Puset Dönencesi - Meadow Days Pembe

Ürün Kodu : MP32472
Model 1305506830

 Listeme Ekle

Bu üründe 3,60 puan kazanacaksınız!

Ürün Özellikleri
• Park yatak, puset ve ana kucaklarına kolayca bağlanabilen özel aparatlar,
• 30 dakika kesintisiz müzik ve 5 değişik melodi,
• Hareket halindeyken bebeğe aşinalık hissi veren bu sevimli oyuncak, rahatlatıcı melodileri ve yavaş hareketleri ile bebeği rahatlatır.
 
Ürünün Fonksiyonları:
• 0-3 ay arası: Özel seçilmiş melodilerle bebeğinizin işitme duyusunu geliştirir ve bebeğinizi sakinleştirir.
• 1-3 ay arası: Bebekler ilk aylarda sadece siyah & beyaz rengini rahatça görebildikleri için özel olarak tasarlanmış oyucaklar üzerindeki siyah beyaz koniler, bebeğinizin görsel uyarıcılarını geliştirir.
 
Daha sonraki aylarda artık tüm renkleri ayırt edebilen bebeğiniz, standart bir hareketle dönen 3 hayvan arkadaşlarına bakmaktan ve onları gözleriyle takip etmekten keyif alır, böylece görsel becerileriyle beraber, ince motor becerilerini(zayıf göz kasları) ve algılama yeteneği de güçlendirir.
 
Müzik dinlemek bebeğinizin dil ve iletişim gelişiminde katkıda bulunurken, müzik ve hareket kombinasyonu, bebeğinizin duygusal zekasının gelişmesinde yardımcı olur.
 
• 3-5 ay arası: Bebeğinizin derin algılama becerilerini geliştirir, bir diğer deyişle bebeğin gözleri üç boyutlu algıyı sağlayacak şekilde koordine olur ve bebeğinizin çeşitli mesafeleri görmesini sağlar. 
 
Belirli bir sırayla ortaya çıkan, kaybolan, yeniden görünen cisimlerle ilgili nesne devamlılığı algısı gelişir.
 
Müzik kutusundaki düğmelere basmaya başlayan bebeğiniz, düğmelere basıp, değişik melodiler çalmasını bekleyecektir;  bu da etki-tepki koordinasyon algılama becerisini gelişir.
 
Oyuncağa takılan oyuncaklar ayrıca çıkartılıp oynanabilir.

 

Yaş Grubu:0+ Ay


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR