Tiny Love Park Yatak ve Puset Dönencesi - Meadow Days

Ürün Kodu : MP32471
Model 1304906830

 Listeme Ekle

Bu üründe 3,60 puan kazanacaksınız!

Ürün Özellikleri
• Park yatak, puset ve ana kucaklarına kolayca bağlanabilen özel aparatlar,
• 30 dakika kesintisiz müzik ve 5 değişik melodi,
• Hareket halindeyken bebeğe aşinalık hissi veren bu sevimli oyuncak, rahatlatıcı melodileri ve yavaş hareketleri ile bebeği rahatlatır.
 
Ürünün Fonksiyonları:
• 0-3 ay arası: Bebekler, çok küçük yaşlardan itibaren, gittikleri her yere bu dönencelerini alarak güvenlik ve süreklilik duygusunu takdir edeceklerdir.
• 3-6 ay arası: Dönencenin tasarımı, görüşü henüz gelişmemiş ve bulanık olan küçük bebekler için ideal görsel uyarımı sunar. Net tasarım ve gülen yüzler, bebeğin görme duyusunu harekete geçirecek ve gelişimini teşvik edecektir.
• 6+ ay : Bebeğin kelime dağarcığını oluşturmaya başlamak için dönencede asılı duran gülümseyen karakterlere dikkat edin: “Tilki Christopher nerede? İşte burada! Kirpi Marie nerede? İşte orada!"
 
Daha sonraki aylarda artık tüm renkleri ayırt edebilen bebeğiniz, standart bir hareketle dönen 3 hayvan arkadaşlarına bakmaktan ve onları gözleriyle takip etmekten keyif alır, böylece görsel becerileriyle beraber, ince motor becerilerini(zayıf göz kasları) ve algılama yeteneği de güçlendirir. 
 
Gülümseyen karakterlerin iri gözleri ve dönencenin yavaş hareketi, yumuşak müzikle birlikte bebeğin görme ve ses duyusunu harekete geçirir.

Müzik dinlemek bebeğinizin dil ve iletişim gelişiminde katkıda bulunurken, müzik ve hareket kombinasyonu, bebeğinizin duygusal zekasının gelişmesinde yardımcı olur. Yatıştırıcı müzik ve sabit hareket, bebekleri teşvik eder ve onlara güven veren bir atmosfer yaratır.

Evrensel ataşman çoğu bebek ürününe uyar

Sessiz çalışma modu

Bebek taşıyıcı için cırt cırtlı ataşman

Bebek arabası için büyük klips

Dönenceye takılan oyuncaklar ayrıca çıkartılıp oynanabilir.

 

Yaş Grubu: 0+ Ay


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR