ThinkFunThinkfun  
“Eğlenmek, öğrenmenin en iyi yoludur.”
ThinkFun akıl oyunları tasarlayan, 1985’ten günümüze birçok ödül kazanmış lider bir markadır. Her yaş grubunun oyun yoluyla düşünce becerilerini geliştirebilmesine yardımcı olan yenilikçi oyunlar geliştirir. Dünya çapında çocuklar ve yetişkinler eğlenceli meydan okumalarla dolu saatler geçirten, düşünmeyi ve uygulamayı kışkırtan oyunlar konusunda ThinkFun'a güvenirler.

 


Eğitici Thinkfun Oyunları Nelerdir?

Eğitici Thinkfun oyunları birbirinden özel modelleri ile sitemizde sizleri bekliyor. Zingo, Rush hour Thinkfun set  ,Chocolate Fix, Balance Beans, Laser Maze, Gravity Maze, Brick by Brick ve daha onlarca farklı oyuncak çeşidi ile çocuğunuza eğlenceli bir zaman sağlayabilirsiniz. Eğlenceli ve öğretici çocuk oyuncakları ile çocuğunuzun oyun oynarken kendini geliştirmesini desteklemek mümkündür!
 

Rush Hour Thinkfun Set İçeriği Nasıldır?

Rush hour Thinkfun set içeriği çocuklar için özel olarak hazırlanmıştır. 40 farklı görev kartı ve 16 araç ile gerçekçi bir trafik deneyimi yakalayabilirsiniz. Oyunda amaç beyaz dondurma arabasını trafikten kurtarmak üzerine kuruludur. Odaklanma, mantık yürütme, analitik düşünme, strateji ve problem çözme becerilerini geliştiren bu oyuncak ile çocuğunuza benzersiz bir oyun deneyimi sunabilirsiniz.
 

Thinkfun Oyunları Hangi Yaş Grubuna Hitap Ediyor?

Thinkfun oyunları farklı yaş gruplarına özel olarak hazırlanmıştır. 3 yaş ve üzeri oyuncak modelleri, 8 yaş ve üzeri eğitici oyuncaklar gibi farklı seçenekler ile çocuğunuza özel bir seçim yapabilirsiniz. River Crossing, Shapeometry, Tipover, Turnstile, Brainteaser Kit, Shell Game, Hoppers, Houdini, All Queens Chess gibi farklı oyuncaklar ile çocuğunuza özel bir seçim yapabilirsiniz. Yaşa göre oyuncak seçimi, çocuk gelişimine uygun eğitici oyuncaklar gibi farklı seçenekler ile çocuğunuza özel bir seçim yapabilirsiniz.
 

Thinkfun Hoppers Oyunu Nasıl Oynanır?

Thinkfun hoppers oyunu tek kişilik bir dama oyunudur. 40 farklı görev kartı içeren set çocukların oyunda geliştikçe daha zorlu seviyeleri geçmesi esasına dayanır. 1 çekmeceli oyun alanı, 40 farklı görev kartı, 12 adet zıp zıp kurbağa ile çocuklar kendi başlarına oyun kurarak oynayabilirler.
 

En Çok Tercih Edilen Thinkfun Oyunu Hangisi?

En çok tercih edilen Thinkfun oyunları sitemizde sizleri bekliyor. Hoppers, deniz kabukları, zıplat çocuk, trafik lüks, metal renkli araçlar gibi farklı seçenekler ile çocuğunuza özel bir hediye alabilirsiniz. eğlenceli ve eğitici oyuncaklar ile çocuğunuzun keyifli zaman geçirmesini sağlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yaşa göre eğitici oyuncaklar ile çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak oyuncakları indirimli fiyatlar ile sipariş edebilirsiniz.