img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

The Learning Journey İngilizce Öğreniyorum / Heceliyorum

Ürün Kodu: MP33279
Model TLJ580226
%15
392,00 TL 333,20 TL
3 Gün İçinde Kargoda

Bu puzzle serisi; çocuklara İngilizce’yi öğretirken onların ince-motor becerilerini, dil gelişimini ve görsel algısını desteklemek için özel olarak geliştirilmiştir. 15 farklı temada, 3’lü ve 4’lü yapboz setleri küçük çocukların İngilizce kelimeleri, harfleri ve heceleri keşfederek öğrenmesi için harika birer araçtır.
 
Her karttaki resim birleştirildiğinde İngilizce 3 veya 4 harfli bir kelimeyi gösterir. Parçalar yalnızca doğru eşlere takılabilecek şekilde tasarlanmıştır; böylece çocuklar eşleştirmelerinin yanlış veya doğru olduğunu anlayabilir ve deneme-yanılma yoluyla öğrenebilirler. Okuma bilmeyen küçük çocuklarla oynarken bile, renklere ve şekillere göre eşleştirirken resimlerin altındaki kelimeler onların ileride İngilizce öğrenimlerine katkı sağlar. Eşleştirmelerden sonra çocuklarınızla nesneler, özellikleri, İngilizcesi ve Türkçesi ile ilgili konuşarak dil gelişimini de destekleyebilirsiniz. İngilizce öğretmek için çocuklarla farklı şekillerde oynanabilir.
 
Kazanımlar: İngilizce öğrenimi, Kelime dağarcığı, Harfleri ve heceleri tanıma, İnce-motor becerileri ve el-göz koordinasyonu, Görsel algı, Özgüven gelişimi
 
İçerik: 50 Puzzle parçası (10 adet 3 harfli, 5 adet 4 harfli kelime seti)

 

Yaş Grubu:3+ Yaş