Kategori Filtresi


StragooStragoo  
Stragoo
 

 


Stragoo Oyuncakları Nelerdir?

Stragoo oyuncakları çocukların en sevdiği tasarımları bir araya getiriyor. Grabola junior, Grabola 3d, in side out, tripolo, fingo, sneak peek, kockatoo, fipolino ilk oyunum gibi birçok farklı model hazırlanmıştır. Çocuğunuzun en sevdiği modelleri tek tıkla sipariş ederek benzersiz bir sürpriz yapabilirsiniz.
 

Stragoo Oyuncakları Eğitici Midir?

Stragoo oyuncakları eğitici oyuncak modellerinden bir tanesidir. 2-6 kişi ile oynanabilen bu oyunlar ile çocuğunuz hem arkadaşları ile hem de sizinle beraber keyifli zaman geçirebilir. Dikkat, konsantrasyon, görsel algı ve hız oyunlarından bir tanesi olan Stragoo ile çocuğunuzun çok yönlü gelişimini destekleyebilirsiniz. Kolay ve eğlenceli bir kutu oyunu olması sayesinde çocuğunuz hızla adapte olarak eğlenceye dahil olacaktır.
 

Stragoo Oyuncakları Kaç Yaş İçindir?

Stragoo oyuncakları 3 yaş ve üzeri için uygundur. 3 yaş için oyuncak seçimi, yaşa göre oyuncak seçimi, çocuk gelişimine göre doğru oyuncak seçimi gibi birçok farklı ihtiyacınızı karşılayan bu tasarımlar sayesinde çocuğunuza özel bir oyun deneyimi sunabilirsiniz. Çocukların gelişimine uygun olarak hazırlanmış tasarımlar sayesinde keyifle uyum sağladıklarını görebilirsiniz. Dikkat geliştirme, el becerisinin desteklenmesi ve düşünme becerilerine destek olma gibi birçok farklı açıdan çocuğunuzun gelişimine yardımcı olabilirsiniz.
 

Stragoo Oyuncaklarını Nereden Alabilirim?

Stragoo oyuncak modellerini sitemizden tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Kız çocuk için oyuncak ve erkek çocuk için oyuncak olarak tercih edebilirsiniz. Fipolino ilk oyunum oyun seti çocukların keyifli zaman geçirmesi için hazırlanmış modellerden bir tanesidir. 3 adet ahşap figür, 4 ahşap küp, 20 ahşap jeton ve 2 adet kullanma kılavuzu ile çocuğunuzla beraber keyifli zaman geçirebilirsiniz.
 

Stragoo Oyuncaklarda Fiyat Aralığı Nedir?

Stragoo oyuncak çeşitlerinde fiyat modele göre değişebilmektedir. Çocuğunuzun sevdiği karakterlerin olduğu setleri indirimli fiyatlar ile sitemizden sipariş edebilirsiniz. En uygun çocuk kutu oyunları ve binlerce oyuncak modeli ile çocuğunuzun beğeneceği oyuncaklar sitemizde! Çocuklar için eğlenceli oyunlar, 3 yaş ve üzeri için oyuncak seçimi gibi farklı seçenekler sayesinde çocuğunuza özel bir seçim yapabilirsiniz. Siz de indirimli fiyatlar ile oyuncak sipariş etmeyi ertelemeyin!