Kategori FiltresiStikbotEğlenceli Stikbot Oyuncakları Nelerdir?

Eğlenceli stikbot oyuncakları birbirinden farklı modelleri ile hazırlanmıştır. Tekli paket ve set halinde satılan farklı modeller ile çocuğunuza istediği özel hediyeyi verebilirsiniz. Basit ve eğlenceli oyuncaklar arasında olan bu model ile çocuğunuzun kendi oyunlarını kurgulamasına olanak tanıyabilirsiniz. Online videolarda popüler olan bu serinin farklı karakterlerini evinize taşıyın! Çocukların en çok sevdiği karakterler ve eğlenceli setler ile evinizde çocuğunuz kendi video çekimini yapabilir. Uygulama üzerinden çekimler yaparak kendi video klibinizi oluştururak hashtag altında paylaşım yapabilirsiniz.
 

Stikpot Tekli Paket En Uygun Nerede Satılır?

Stikbot tekli paket en uygun fiyat seçenekleri ile Mucit Panda’da sizleri bekliyor. Sarı, siyah, lacivert, turkuaz, yeşil, beyaz, mor, turuncu, gri ve kahverengi gibi farklı renkler ile çocuğunuzun istediği tasarımı tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Üçlü paket ve stikbot tekli paket halinde satılan farklı modeller ile çocuğunuzun en sevdiği ürünleri indirimli fiyatlar ile sipariş edebilirsiniz. Eğlenceli ve yaratıcılığı geliştiren oyuncaklar ile çocukların kendilerini keşfetmelerine destek olabilirsiniz. Ailece oynanabilecek oyuncaklar arasında yer alan bu tasarımlar çocuklara özel bir sürpriz olacak!
 

Stikbot Oyuncak Özellikleri Nelerdir?

Stikbot oyuncakları içinde özellikleri modellere göre değişebilmektedir. Vakumlu el ve ayaklar ile Stikbot modelinizi istediğiniz forma sokarak sabitleyebilirsiniz. Fotoğraflarını çekerek özel uygulaması üzerinden kendi filminizi oluşturabilirsiniz. Film, fotoğraf ya da kendi kurgunuzu yaparak eğlenceli anlarınızı sosyal medya üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz. Çocukların en çok sevdiği karakter setleri ve mini oyuncaklar ile kendi kurgunuzu oluşturarak fotoğraflar çekebilir, kendi senaryonuzu tasarlayarak çekim yapabilirsiniz. Eğlenceli video oyunlarının favorilerinden olan karakter sizleri bekliyor!
 

Stikbot Fiyatları Ne Kadar?

Stikbot fiyatları modellere göre değişmektedir. Tekli paketlerde üçlü paketlere nazaran daha indirimli fiyatlar bulabilirsiniz. Değişen model ve tasarımlar ile bütçenize uygun oyuncak modelini kolayca sipariş edebilirsiniz. Çocuklar için eğlenceli ve basit oyuncaklar olarak da geçen bu modeller, çocukların hayal güçlerinin gelişimini destekler. Kendi oyunlarını kurgulamak, fotoğraflar çekip film olarak senaryo etmek gibi değişen becerilerin oluşumu çocukların hayal gücünün ifadesini destekler niteliktedir. Çocuklara karne hediyesi, doğum günü hediyesi gibi farklı seçeneklerde tercih edebilirsiniz.
 

Stikbot Oyuncakları Kaç Yaş İçindir?

Stikbot off the grid 400, tekli stikbot gibi farklı modellerde değişen yaş aralıklarını görebilirsiniz. Striker, Clint, Pixel, Raptus, Shift, Regalius gibi farklı karakterlerin olduğu 3’lü paketler ile eğlencenin tadını çıkarın. Fenomen olan Youtube serisinin aksesuarları ve karakter dünyası ile evinizde çocuğunuzun sevdiği karakterler ile beraber oyunlar kurgulayabilirsiniz. 4 yaş ve üzeri için uygun olan tasarımlar ile çocuğunuz eğlenceli oyunlar kurgulayarak kendi video kaydını oluşturabilir. Hayal gücü, motor becerilerin gelişimi, öz güven ve dikkat gibi farklı alanlara ait becerilerin gelişimini destekler. Eğlenceli oyunlar için hemen sipariş edebilirsiniz.

 


 Stikbot  
Stikbot