5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Step2 Real Projects Tamir Seti

Marka :
Ürün Kodu: MP35517
Model ST-7627
  Tükendi!  

 

Amerika’nın yaratıcı oyun yoluyla desteklediği Step2 oyuncakları ile tanıştığınızda çocuklarınızın öğrenimini ve gelişimini desteklemesine hayran olacaksınız!
 
Çocuklar tekrar ederek ve deneyerek öğrenirler. Rol oyunları bunun için en güzel yöntemlerden biridir. Rol oyunları kısaca çocukların kendinden başka bir şey veya başka biri gibi davrandıkları hayali oyunlardır. Çocukların duygusal ve sosyal zekalarını geliştirirken empati kurmak, dinlemek, problem çözmek ve duygularını ifade etmek gibi farklı kazanımlara sahip olmasına zemin yaratır. Çocuğunuzu rol yapmaya teşvik edin. Çocuklar yetişkinlerin hareketlerini taklit etmeye bayılır. Step2 Oyuncak Tamir Seti de tüm bunlarla birlikte ilgi çekici bir sosyal oyun fırsatı sunar...
 
Küçük inşaatçılar bu tamir seti ile ahşap işçiliği ve inşaat işlerini güvenle keşfedebilir! 
Çocuklar, tasarımlarını oluştururken gerçek ahşap gibi görünen parçalarını tutmak için yine gerçek çalışan yaylı mengeneyi kullanabilirler! 
Pille çalışan elektrikli matkap, değiştirilebilir matkap uçlarıyla birlikte gelir ve böylece küçük çocuğunuz iş için doğru araca sahip olur. 
Bu set, küçük inşaatçıların yaratıcılığını ve ince motor becerilerini esneten eğlenceli bina projelerinin yanı sıra atölyenin açık tasarımıyla sosyal oyun paylaşımı ve katılımıyla hayat buluyor. 
 
Ambalaj: 46x37x64
Ürün: 58x37x89
Parça sayısı: 65 parça

Yaş Grubu:3+ Yaş