5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Step2 Play Up Park Seti

Marka :
Ürün Kodu: MP35522
Model ST-8500
  Tükendi!  

Amerika’nın yaratıcı oyun yoluyla desteklediği Step2 oyuncakları ile tanıştığınızda çocuklarınızın öğrenimini ve gelişimini desteklemesine hayran olacaksınız!
 
Çocuklar tekrar ederek ve deneyerek öğrenirler. Rol oyunları bunun için en güzel yöntemlerden biridir. Rol oyunları kısaca çocukların kendinden başka bir şey veya başka biri gibi davrandıkları hayali oyunlardır. Çocukların duygusal ve sosyal zekalarını geliştirirken empati kurmak, dinlemek, problem çözmek ve duygularını ifade etmek gibi farklı kazanımlara sahip olmasına zemin yaratır. Çocuğunuzu rol yapmaya teşvik edin. Çocuklar yetişkinlerin hareketlerini taklit etmeye bayılır. Park da tüm bunlarla birlikte ilgi çekici bir sosyal oyun fırsatı sunar.
 
Bu dış mekan salıncak seti, çocuklarınız için çeşitli aktif ve taklit oyun fırsatlarına sahiptir. Çocuklar kaba ve ince motor becerilerini geliştirirken açık havada oyun oynamanın tadını çıkaracaklar! 
Gizli kulüp toplantıları için oyun evinin altında sallanmak veya emeklemek için kaydırağı aşağı indirin. 
 
Oyun evinin bir korsan gemisi olduğunu farz edin ve düşman gemilerinden kaçmak için dümeni kullanın, hayali bir uçakla gökyüzünde uçun ve hatta bir kum arabasıyla çölde gezin.
Hayali oyun olasılıkları sonsuzdur!
 
Ambalaj: 58x103x215
Ürün: 283x213x190

 

Yaş Grubu:4+ Yaş