Step2 Play Up Park Seti

Ürün Kodu : MP35522
Model ST-8500
10.999,90 TL
10.999,90 TL 9899,91 TL
9 X 1328,49 taksit seçenekleri ile

Sepette İndirimli
FiyatÜcretsiz Kargo 1-2 Günde Kargoda
 Listeme Ekle

Bu üründe 110,00 puan kazanacaksınız!

Amerika’nın yaratıcı oyun yoluyla desteklediği Step2 oyuncakları ile tanıştığınızda çocuklarınızın öğrenimini ve gelişimini desteklemesine hayran olacaksınız!
 
Çocuklar tekrar ederek ve deneyerek öğrenirler. Rol oyunları bunun için en güzel yöntemlerden biridir. Rol oyunları kısaca çocukların kendinden başka bir şey veya başka biri gibi davrandıkları hayali oyunlardır. Çocukların duygusal ve sosyal zekalarını geliştirirken empati kurmak, dinlemek, problem çözmek ve duygularını ifade etmek gibi farklı kazanımlara sahip olmasına zemin yaratır. Çocuğunuzu rol yapmaya teşvik edin. Çocuklar yetişkinlerin hareketlerini taklit etmeye bayılır. Park da tüm bunlarla birlikte ilgi çekici bir sosyal oyun fırsatı sunar.
 
Bu dış mekan salıncak seti, çocuklarınız için çeşitli aktif ve taklit oyun fırsatlarına sahiptir. Çocuklar kaba ve ince motor becerilerini geliştirirken açık havada oyun oynamanın tadını çıkaracaklar! 
Gizli kulüp toplantıları için oyun evinin altında sallanmak veya emeklemek için kaydırağı aşağı indirin. 
 
Oyun evinin bir korsan gemisi olduğunu farz edin ve düşman gemilerinden kaçmak için dümeni kullanın, hayali bir uçakla gökyüzünde uçun ve hatta bir kum arabasıyla çölde gezin.
Hayali oyun olasılıkları sonsuzdur!
 
Ambalaj: 58x103x215
Ürün: 283x213x190

 

Yaş Grubu:4+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR