Spin Master Present Pets Gökkuşağı Perisi 6061372

Ürün Kodu : MP37600
Model SPM-6061372

 Listeme Ekle

Bu üründe 8,44 puan kazanacaksınız!

Present Pets'in yepyeni üyeleri ile tanışın! Present Pets oyuncakları, kendi kendilerine kutudan çıkabilen ilk ve tek hediyelerdir.

Peri Köpekçik temalı her kutunun içinde sizi bekleyen sevimli ve interaktif bir Poddle yavrusu bulunuyor. Bu Köpekçik sizinle tanışacağı için o kadar heyecanlı ki, kendi kendine hediye kutusundan çıkıyor!

Her kutudan iki farklı Peri Köpekçikten birinin çıkma ihtimali vardır ve hangi yavru köpeğe sahip olacağınızı kutusunu açana kadar bilemezsiniz. Hangi yavruya sahip olacağınızı görmek için kutunun ambalajını açın ve hediye etiketini çekip çıkarın. Tatlış yavrunuz hevesle dışarı çıkarken, kutu aniden sallanmaya başlayacak!

Ön panel aniden açılacak ve hangi Present Pets Peri Köpekçiğin içinde olduğunu görebileceksiniz: Missy ya da Blossom! Her Peri Köpekçik; renkli bir taca, tül eteğe, yanardöner ışıklı peri kanatlarına, etkileyici gözlere ve yumuşak peluş bir gövdeye sahiptir. Present Pets Köpekçikleri göz kamaştırıcı güzelliğiyle herkesi büyüler! Yeni yavru köpeğiniz kutusundan çıkarken sihirli bir şarkı bile söylüyor!

Sevimli Köpekçiğinizle oynarken ve onunla bağ kurarken evcil hayvanınızın oyuncu kişiliğini keşfedin. Ona sarılmanıza bayılır! Kafasını okşarsanız, size mutlu bir şekilde öpücükler verir ve tatlı mırıltılar çıkarır.

Yavru Köpekçiğinizi heyecanlandırmak için karnını gıdıklayın! Sevimli Köpekçik; pençelerini hafifçe yere vurup zemini eşelerken, en şirin köpek yavrusu kıkırdamasını yapar ve kuyruğunu daha hızlı sallar!

Yavru köpeğiniz, onunla konuştuğunuzda sesinizi bile tanır! Daha fazla eğlenceli sürpriz için, her Peri Köpekçik birlikte oynayabileceğiniz iki farklı havlama oyunu içerir. Büyülü Yankı modunda, yavru köpeğinizle konuşun ve o sizi havlayarak taklit etsin! Büyülü Mesajlar modunda oynamak için ise, yavru size kaç kez havlarsa aynı sayıda geri havlayın ve oyunu kazanın!

100'den fazla ses ve hareket içeren Present Pets, adeta gerçek bir yavru köpeğin sevgisini ve onun tarafından şaşırtılmanın mutluluğunu size hissettirir.

Paket içeriğine 6 adet AAA Duracell pil dahildir. Bakalım paketin içerisinden hangi Köpekçik çıkacak?

 

Yaş Grubu:5+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Cry Babies Ağlayan Bebek Lala 10581


Sepette %10 İndirimli

849,90 TL 764,91 TL 10%

Galt Make-Up Kit

239,90 TL 191,92 TL 20%

My Fairy Garden Peri Bahçesi


Sepette %10 İndirimli

369,50 TL
Yorum Yıldızları(2)

Cicciobello Çok Hastayım!

1.849,90 TL 1.479,92 TL 20%