Sketch Book
Sketch Book Ürünleri Nelerdir?

Sketch book ürünleri çocuklar için özel olarak tasarlanmış ürünler sunuyor. Çocuklar için tablet kılıfı, çocuk cüzdan, çocuk askılı çanta gibi farklı modeller yer alır. Eğlenceli tasarımlar ve kullanışlı modeller ile çocuğunuz kendi özel eşyalarını korumayı öğrenecektir. Sketch Book Çanta, cüzdan ve tablet kılıfı çocuklar için özel olarak tasarlanmış eğlenceli modeller ile sizleri bekliyor!
 

Çok Satan Sketch Book Ürünleri Hangileri?

Çok satan Sketch book ürünleri arasında ilk başta tablet kılıfları geliyor. Çocuklar arasında tablet kullanımının artması ile beraberinde gereken aksesuarlara da talep arttı. Çocuklar için tablet kılıfı modelleri eğlenceli tasarımlar ile onların seveceği seçenekler sunuyor.
 

Sketch Book Tablet Kılıfı Modelleri Nasıldır?

Sketch book tablet kılıfı modelleri farklı boyutlarda hazırlanmıştır. Darbelere karşı koruyan özel tasarımı ve tabletin çizilmesini engelleyecek iç peluş kılıf cihazınızın güvenliğini destekler. İpad, ipad air, galacy note 10.1 gibi farklı modeller için tercih edebilirsiniz. Penguen, fotoğraf makinesi, maymun gibi farklı figürler ile eğlenceli bir tasarım sunar.
 

Sketch Book Cüzdan Modellerinin Materyali Nedir?

Sketch book cüzdan modellerinin materyali çocuklar için tamamen güvenlidir. Yüksek kaliteli poliüretan malzemeden yapılan cüzdan çocuk, yetişkin ve gençler için uygundur. Kâğıt para bölmeli ve bozuk para bölmeli Sketch book cüzdan ile tüm ihtiyaçlarınızı bir arada bulundurabilirsiniz. Şeffaf kimlik bölmesi sayesinde kolaylık sağlar. Maymun, tilki, kaplumbağa, fotoğraf makinesi ve kedi gibi farklı figürler ile hazırlanmış tasarımlar çocuklar için eğlenceli bir seçenek sunar.
 

Sketch Book Ürün Fiyatları Ne Kadar?

Sketch book tablet kılıfı ve diğer tüm çocuk tasarımlarınaa farklı fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Çanta, tablet kılıfı ve çocuk cüzdan modelleri arasında farklı seçenekleri bir arada görerek karar verebilirsiniz. Çocuğunuzun tarzına ve ihtiyaçlarına hitap eden aksesuarlar ile özel bir hediye verebilirsiniz. En uygun fiyatlı Sketch book tablet kılıfı, çocuklar için tablet kılıfları gibi değişen ihtiyaçlarınızı sitemizden tek tıkla kolayca sipariş edebilirsiniz. Kaliteli çocuk ürünleri ve indirimli çocuk aksesuarları modelleri ile hesaplı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor.