5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Silverlit SpyCam Aqua Sualtı Aracı U.K 3CH Kameralı

Marka :
Ürün Kodu: MP29340
Model SIL/82418
  Tükendi!  

Dünyanın ilk kumandalı helikopterini üreten ve 30 yılı aşkın zamandır oyuncak piyasasında adından sıkça söz ettiren Silverlit, muhteşem oyuncakları ile çocuklar kadar yetişkinleri de kendisine hayran bırakıyor.

Silverlit’in en dikkat çeken oyuncaklarından bir tanesi olan Silverlit Spy Cam Aqua Sualtı Aracı U.K 3CH Kameralı fotoğraf ve video kayıt özelliği ile dalışlarda muhteşem fotoğraflar ve görüntüler yakalamak için tasarlanmıştır.

Dış mekânlarda kullanıma uygun olarak üretilen Spy Cam’in güç düğmesini ‘On’ konumuna getirin ve LED ışığının yanıp sönmeye başlayacaktır.

Ürünün alçak seviyede uçmasını istiyorsanız ‘Throttle (Parmak tetiği)’ni ‘İdle (Boşa alma)’ pozisyonunun altında yavaşça aşağıya doğru çekin. Yukarı doğru sürüş içinse aynı hareketi yukarı doğru tekrarlayın. Akıcı bir uçuş sağlamak için tuşları yavaşça hareket ettirmeniz yeterli olacaktır.

Spy Cam Aqua’nın sağa yatması durumunda ‘Yaw Trim Button ‘R’’ butonuna sola yan yatması durumunda ise ‘Yaw Trim Button ‘L’’ rota düzeltme tuşlarına yörüngeyi düzeltene kadar basın. Spy Cam Aqua’yı yukarı ve aşağı hareket ettirmek için ‘Direction Stick(Yönlendirme düğmesi)’ni kullanın. Butonu yukarıya doğru çekerek ileriye, aşağıya doğru çekerek ise geriye doğru sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Spy Cam Aqua ile saat yönünde ya da tersinde bir sürüş gerçekleştirmek için ise ‘Direction Stick (Yönlendirme düğmesi)’ni yavaşça sağa ve sola doğru hareket ettirmeniz yeterli. Ürünün kumandası su geçirmez özelliğe sahip değildir. Lütfen kumandayı suya daldırmayınız.

Mükemmel sualtı fotoğrafları ve videolar çekebilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan Spy Cam Aqua 1280*960 mega piksel fotoğraf çözünürlüğüne ve 640*480 VGA video kalitesine sahiptir. Muhteşem kamera açısına sahip olan kamera ile birbirinden eğlenceli fotoğraf kareleri ve videolar yakalayabileceksiniz. Spy Cam ile fotoğraf çekmek için kumanda üzerinde yer alan ‘Fotoğraf çekme’ düğmesine basınız. Fotoğraf çekilirken kırmızı ışık yanıp sönmeye başlayacaktır.

Video çekmek için kumandadaki ‘Video çekme’ butonuna basın ve video kaydı sonlandırmak için aynı düğmeye basın. Kayıt süresinde kameradaki kırmızı ışık yanmaya devam edecektir. Tekrar video ve fotoğraf çekebilmek için hafıza kartında yer alan verilerin uygun bir cihaza aktarılması gerekmektedir (İşlemler ürünün içerisinde yer alan kullanma kılavuzunda detaylı olarak anlatılmıştır). Kameranın ön kısmında bulunan ‘Besleme ünitesi’ bölümüne balık yemi yerleştirerek balıkları kameraya doğru çekebilir ve farklı görüntüler elde edebilirsiniz

Ürünün tuzlu suda kullanmak için ağırlık dengeleyicileri cihaza yerleştiriniz.(Dengeleyiciler paketin içerisinde yer almaktadır.) Cihazın kum ve taş üzerinde kullanılması önerilmemektedir. (Diğer bakım önerileri için kullanım kılavuzuna bakınız.)

Silverlit Spy Cam Aqua Sualtı Aracı U.K 3CH Kameralı 256 MB hafızaya sahiptir.

Uzaktan kumanda 4 AA, Spy Cam Aqua ise 2 AA pil ile çalışmaktadır. Oyun setinin içerisine piller dâhil değildir.

Spy Cam Aqua 11,5 cm uzunluğundadır.

Paketin içerisinde birer adet Spy Cam Aqua, uzaktan kumanda, besleme ünitesi, ağırlık dengeleyici (4 adet),koruyucu kapak USB kablo ve kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Silverlit Spy Cam Aqua Sualtı Aracı U.K 3CH Kameralı 5 yaş ve üzeri kullanımına uygundur. Çocukların oyun seti ile oynarken yetişkin gözetiminde olmaları gerekmektedir.
 

Yaş Grubu: 5+ Yaş