5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Silverlit Air Acrobat U.K. Akrobasi Uçağı 2.4G - 3CH

Marka :
Ürün Kodu: MP29370
Model SIL/84742-2


  Tükendi!  

Dünyanın ilk kumandalı helikopterini üreten ve 30 yılı aşkın zamandır oyuncak piyasasında adından sıkça söz ettiren Silverlit, muhteşem oyuncakları ile çocuklar kadar yetişkinleri de kendisine hayran bırakıyor.

Silverlit’in en dikkat çeken oyuncaklarından bir tanesi olan Silverlit Air Acrobat U.K. Akrobasi Uçağı 2.4G - 3CH muhteşem tasarımı ve hızı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Dış mekânlarda kullanıma uygun olarak üretilen Aeroplane güneşli, sakin ve hafif rüzgârlı havalarda kullanılmalıdır. Ürün yağmurlu, karlı, rüzgârlı havada ve elektrik gerilim hattı gibi yüksek enerji akımlarının yakınında kesinlikle kullanılmamalıdır.

Uçak çalışır durumda iken kesinlikle elle tutmaya çalışmayınız. Uçak ve kumanda, PAIR/SYNC (senkronize) sistemi ile çalışmaktadır.

Aeroplane’i rüzgârın estiği yöne (karşılıklı olacak şekilde) doğru yerleştirin ve ‘Throttle (parmak tetiği)’nin ayarını sonuna kadar arttırın. Uçağın sağa ya da sola yan yatması durumunda rota düzeltme (Yaw Trim Button ‘R’) tuşlarını kullanarak yörüngeyi düzeltin. Aeroplane’in uçuş hızını arttırmak ve azaltmak için ‘Throttle (Parmak tetiği)’ni kullanın. Düğmeyi yukarı doğru kaldırdığınızda uçak hızlanacak aşağı doğru çektiğinizde ise hız azalacaktır. Saat yönünde ya da tersinde bir uçuş gerçekleştirmek için ise ‘Direction Stick(Yönlendirme düğmesi)’ni yavaşça aşağı ve yukarı doğru hareket ettirin. Akıcı bir uçuş sağlamak için tuşları yavaşça hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Yumuşak bir iniş gerçekleştirebilmek için aşağı doğru inerken ‘Throttle (parmak tetiği)’ni kullanarak hızı kademeli olarak azaltın.

Ayrıca geniş ve çim gibi yumuşak bir zemine iniş yapmayı tercih edin. Aeroplane’in uçuşa geçmesi için en az 6 metre kadar geniş bir alana ihtiyacı vardır. Uçak zeminde 3-5 metre ilerledikten sonra yükselebilmektedir.

Muhteşem uçuş performansı sergileyen Aeroplane ile 3D uçuşlar gerçekleştirmek için uçağı yerden 8 metre yükseğe uçurunuz ve ‘Throttle (parmak tetiği)’ni yukarı, sağ taraftaki ‘Direction Stick(Yönlendirme düğmesi)’ni ise aşağı doğru hızlıca çekerek 3 boyutlu performanslar sergileyebilirsiniz.

Uzaktan kumanda 4 AA pil ile çalışmaktadır. Oyun setinin içerisine piller dâhil değildir. Uçak şarj ile çalışmaktadır. Şarj etmek için uzaktan kumandanın sağ alt kısmında yer alan şarj aparatını çıkartın ve uçağı ‘Off’ konumuna alarak, kapağı çıkartın. Şarj aparatını uçaktaki şarj soketine yerleştirin ve kumandayı ‘On’ konumuna getirin. Uçak 25-40 dakikalık şarj ile 5 dakika kullanılabilmektedir. Uçağın içerisinde yer alan yeniden şarj edilebilir piller pakete dâhildir. Kumandadaki piller yanıp sönmeye başladığında yenileri ile değiştirin.

Uçak 30 cm uzunluğundadır.

Paketin içerisinde birer adet uçak(aeroplane), uzaktan kumanda, uçağın kuyruk kısmı için yedek pervane, çift taraflı bant, iniş tekerlekleri, koruyucu burun ve kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Silverlit Air Acrobat U.K. Akrobasi Uçağı 2.4G - 3CH 8 yaş ve üzeri kullanımına uygundur.
 

Yaş Grubu: 8+ Yaş