Sihirli Keşifler Hayvanlar

Artırılmış Gerçeklik Kitabı
Ürün Kodu : MP28482
Model 9786054979905

 Listeme Ekle

Bu üründe 0,18 TL değerinde puan kazanacaksınız!

Hem eğlen, Hem öğren...
 
Akıllı cihazınızı kitaplarımıza açılan bir dünyaya haline getirin. Çocuklarımızın hayvanları tanıması için hazırlanmış olan kitabımızda; Aslan, Tavşan, Papağan, Kuzu, Arı, At, Köpek, İnek, Sincap, Kedi yer almaktadır.
 
Akıllı telefon ve tabletlerinizin kameralarını kitaplarımıza tutarak, ARTIRILMIŞ GERÇEKLIK TEKNOLOJISI ile, 3D animasyon ve çeşitli görsellerle hem eğlenmenizi hem de öğrenmenizi sağlayan bir yayın ve uygulamadır.
 
Arttırılmış gerçeklik, bir elinizdeki gerçek dünyanız ile diğer elinizdeki hayallerinizin birleşmesi sonucu gerçeklerden kopmadan, gerçekleri farklılaştırmamızı sağlayan yeni bir teknolojidir. Sihirli Keşifler olarak sunduğumuz ise çocuklarımızın diğer elindeki hayalleri eğitici yönde kullanabilmesidir. Teknolojinin sihriyle yeni şeyler keşfedip öğrenirken, oyun oynayarak eğlenmelerini de sağlamaktır. 
 
Arttırılmış gerçeklik kullanıcılara yeni dünyalar açacaktır. Sihirli Keşifler, arttırılmış gerçeklik kullanarak çocuklarımıza açılan yeni dünyayı öğrenmelerini sağlayacak bilgilerle dolduracaktır.
 
Arttırılmış Gerçeklik 
Teknolojinin ilerlemeye devam ettiği ve çocuklarımızın teknolojik araçlarla buluştuğu günümüzde, bu araçları ve teknolojiyi onların için faydalı hale getirmeyi hedef olarak belirledik. Uzman ekiplerin destekleriyle hazırladığımız eğitici kitaplardan, telefon veya tabletleri kullanarak, arttırılmış gerçeklik özelliğiyle hem bilgi almalarını hem de eğlenmelerini amaçladık.  İşte bu amaçla yeni bir teknoloji olan arttırılmış gerçeklik ile kitaplarımızı tasarladık. Çocuklarımızın, bu kitaplar ve teknoloji sayesinde çevrelerindeki dünyayı görsel etkileşimle canlı canlı görmelerini ve öğrenmelerini sağlıyoruz. Çünkü görsel etkileşimin, yazılı ve sözlü unsurlara göre daha etkili olduğu bilinmektedir.
 
Uygulamanın Kullanımı
Uygulamamızı telefon veya tabletinize indirdikten sonra kitabın içinde olan şifreyi aldığınız kitaba girerek kitaba ait özellikleri uygulamanıza yükleyin. Yükledikten sonra kitabınızı açın ve merak ettiğiniz sayfaya tutarak üç boyutlu animasyonu izleyebilir, hikayeyi dinleyebilirsiniz. Kitabı bir kere uygulamanıza indirdikten sonra internet olmadan da kitabın özelliklerini kullanabileceksiniz.
Kitabı hareket ettirerek cihazınızdaki nesneleri hareket ettirebilir, cihazınızla kitabı yakınlaştırarak veya cihazınızın ekranından zum yaparak nesnelere yakından  ve farklı açılardan bakabilir, animasyonun her köşesine gidebilirsiniz. Bunları yaparken tek uymanız gereken cihazınızın kamerasının kitabın sayfasını görmesidir.
 
Çocuklar, bilgiye erişirken oyun oynayarak eğlenecekler.  
 
Hem iOS hem de Android cihazlarınızdan arttırılmış gerçeklik sihrini uygulamalarımızla keşfedin.
 
Sihirli Keşifler uygulamasının minimum gereksinimleri;
  • Android 5+
  • IOS 9+
  • 400MB Hafıza

 

Yaş Grubu:3+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR