Sihirli Kalem
Sihirli Kalem  
Sihirli Kalem
 

 


Sihirli Kalem Markasına Ait Ürünler Nelerdir?

Sihirli kalem markasına ait onlarca farklı ürünü sitemizde bulabilirsiniz. Dikkat odaklı bilmeceli çocuk boyama kitapları, dikkat odaklı okul öncesi eğitim seti, mucitler okulu, ilginç işler profesörü, dikkat ve görsel algı etkinlik kitabı, macera peşinde gibi birçok farklı kitap serileri ile çocuğunuza özel bir seçim yapabilirsiniz.
 

Sihirli Kalem Hikaye Kitapları Kaç Yaş İçindir?

Sihirli kalem hikaye kitapları farklı yaş gruplarına göre hazırlanmış seçenekler sunar. 8 yaş ve üzeri için öğretici hikaye kitapları, 3 yaş ve üstü için masal kitapları ile çocuğunuza özel seçimler yapabilirsiniz. Farklı yaş gruplarına özel masal kitapları seçmek çocuklar için önemlidir. Çocuk gelişimine uygun kitaplar ile onların ilgisini çekebilir, kitap sevgilerini destekleyebilirsiniz.
 

Sihirli Kalem Etkinlik Kitapları Ne İşe Yarar?

Sihirli kalem etkinlik kitapları çocukların el becerisini geliştirmek için hazırlanmıştır. Okuma yazma öğrenme sürecinde el kaslarının gelişmesini desteklemek için etkinlik yapmak önemlidir. Bu süreci ufak adımlarla okul öncesi dönemde de destekleyebilirsiniz. Çizgi çalışmaları dikkat odaklı etkinlik kitabı, bilmeceli boyama kitabı, okul öncesi dikkat odaklı eğitim seti ile çocuğunuzun eğitim hayatına destek olabilirsiniz.
 

Sihirli Kalem Kitapları Eğitici Midir?

Sihirli kalem kitapları çocuklar için çok yönlü gelişim sunan eğitici kitaplar arasındadır. Dikkat, konsantrasyon, el becerisi, düşünme, hesap yapma, matematik ve çizgi çalışmaları gibi farklı yönlerde çocukların gelişimine destek olur. Sihirli kalem eğitici hikaye kitapları da bu bağlamda örneklerden bir tanesidir. Bilim, tarih, kültür, coğrafya ve matematik gibi farklı alanlarda çocukların gelişimini destekleyen öğretici kitaplar ile onların keyifle okumasını sağlayabilirsiniz.
 

Sihirli Kalem Markalı Kitaplar Ne Zaman Alınmalı?

Sihirli kalem markalı kitaplar farklı yaş gruplarına göre özel olarak hazırlanmıştır. Çocuk gelişimine göre kitap seçimi, yaşa göre kitap seçimi yapmak çocuklar için doğru olandır. Bu sayede yaşlarına uygun gelişimi destekleyebilirsiniz. Okuma, yazma, hesap yapma, düşünme ve merak gibi farklı açılardan çocukları desteklemek her zaman önemlidir. Çocuk gelişimine uygun hikaye kitapları ve öğretici ilkokul kitapları ile çocuğunuza keyifli bir okuma sunabilirsiniz.