Sihirli Boyalar Yaz Sil Çocuk Kiti (2 m2)

Duvara Boya Yapma Keyfi
Ürün Kodu : MP32217
Model 8682662116606
295,00 TL


 Listeme Ekle

Bu üründe 2,95 TL değerinde puan kazanacaksınız!

Çocuğunuzun odalarındaki duvarlar, daha eğlenceli, daha yaratıcı ve daha fonksiyonel bir formata dönüşebilseydi nasıl olurdu? Bu hayaller şimdi gerçeğe dönüşüyor.
 
Yoğun çalışan ve çocuğunun gelişimine önem veren ebeveynler için hazırlanmış bir boya kitidir. Kit içerisindeki boya şeffaftır ve su bazlıdır. Boya uygulanırken gerekebilecek her türlü malzeme mevcuttur.
 
Kullanım Alanları:
  • - Çocuk odası duvarları
  • - Etkinlik alanlarının duvarları
  • - Anaokulu sınıf duvarları
  • - Masa, sıra ve dolap yüzeyleri
  •  

*Yaz Sil Çocuk Kiti içerisinde neler var?

Kadife Rulo, Rulo Sapı, Karıştırma Tablası, S1 Ürünü, S2 Ürünü, Maskeleme Bandı, Karıştırma Çubuğu, Mikrofiber Silgi, Sihirli Boyalar Marker Kalem

*Yaz Sil Boya ne kadar zaman sonra kullanıma hazır olur?

12 saat sonra dokunabilme kuruluğuna gelir. Yazılıp silinebilmesi için 1 hafta beklemek yeterlidir.

*Yaz Sil Boya üzerine her marker kalem ile yazılabilir mi?

Edding ya da Sihirli Boyalar Marker kalemleri ile yazılmalıdır. Bu marka kalemlerin dışındaki kalemler için garanti verilemez.

*Yaz Sil Boya üzerine yazılanlar nasıl temizlenmeli?

Yüzey temizliğinde sadece mikrofiber temizlik bezi kullanılmalıdır. Keçe vb ürünler yüzeyde zamanla deformasyona sebebiyet verebilir ve lekelenme yapabilir, o nedenle kesinlikle kullanılmamalıdır. Haftada bir kez, Sihirli Boyalar temizle spreyi ile yapacağınız yüzey temizliği uzun süreli kullanım için yeterlidir.

*Yaz Sil Boya uygulayacağım yüzey nasıl olmalı?

Macunu Uygulanmış, astarlanmış ve son kat boyası su bazlı boya ile boyanmış, pürüzsüz bir yüzey üzerine uygulayabilirsiniz.

*Yaz Sil Boya kaç m2 alanı kaplar?

Kit içerisindeki boya 2 m2 alan kaplar. Kutu içerisindeki boya yarı yarıya olmak üzere iki kat şeklinde ilk kat yatay ikinci kat dikey şekilde uygulanarak boşluk kalmaması sağlanır. Alanınızı ölçürek uygulama yapınız. 

*Yaz Sil Boyanın uygulamasını kendimiz yapabilir miyiz?

Zemin yukarıda belirtildiği koşulları sağlıyorsa (Macunu uygulanmış, astarlanmış ve son kat boyası su bazlı boya ile boyanmış, pürüzsüz bir yüzey) ürün ile birlikte verilen uygulama kılavuzu dikkate alınarak uygulamayı kendiniz de yapabilirsiniz. 

*Yaz Sil Boya sağlıklı mı?

Yaz Sil Boya su bazlıdır, insan sağlığını tehdit eden maddeler içermez. Boya kapları geri dönüşümlü malzemedendir, doğa dostudur. EN71-3 (Çocuk ve oyuncak güvenliği) sertifikasına sahiptir.

*Bu kiti uyguladığım yüzeyde ne kadar süre ile kullanabilirim?

Yüzeyde yıpranma olmadığı sürece en az 3 yıl kullanılması beklenir.

*Uygulamayı yaparken yere dökülürse nasıl temizlemem gerekir?

Uygulama esnasında yere damlayan boyaları kurumadan, nemli bir bezle temizlemek gerekir. Kuruduktan sonra temizlemesi zorlaşır.

*Duvarımdan çıkartmak istediğimde nasıl çıkartabilirim?

Duvardan çıkartmak istediğinizde kazımaya gerek yok. Yüzey üzerine dönüşüm astarı uygulanıp 2-3 kat su bazlı boya ile boyanıp kapatılabilir.

Yaş Grubu: 2+ Yaş

 


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR