0-12 Ay Zeka Kartları Seti (Türkçe-İngilizce)

0-12 Ay
Ürün Kodu : MP29332
Model 8681110209259

 Listeme Ekle

Bu üründe 0,87 TL değerinde puan kazanacaksınız!

SevgiliBebek Zeka Kartları, Türkiye’de ilk ve tek sağ beyin eğitimi için hazırlanmış eğitim materyalleridir.
Sağ beyin eğitimi ABD’de Institutes for the Achievement of Human Potential (IAHP) ve Glenn Doman, Uzakdoğu’da ise Makoto Shichida önderliğinde başlatılmış bir erken ev eğitim yöntemidir. Bu öğreti doğrultusunda, SevgiliBebek tarafından özel olarak büyük boyutlarda (25 x 23 cm) ve yüksek çözünürlüklü görseller ile hazırlanmış ve hiçbir dikkat çeldirici öge içermeyen bu kartlar, ebeveynlerin bebekleri ile okul öncesi sağlam bir erken eğitim temeli atmaları amacıyla hazırlanmıştır.
 
0-12 ay Zeka Kartlarının önünde görsel, arkasında görselin Türkçe ve İngilizce ismi yer alır. Bebeğinizin gelişimine uygun görsel ve metin içeren 0-12 ay Zeka Kartları doğumdan 15.aya kadar kullanılabilir. Zeka Kartlarında yer alan görseller pek çok kategoriden seçilmekte ve uzmanlarımız tarafından onaylanmaktadır.
 
SevgiliBebek Zeka Kartları bebeklerin zihinsel, bedensel, duygusal ve sosyal gelişimleri paralelinde 0-4 yaş aralığını kapsayan 4 farklı döneme hitap etmektedir.
Zeka Kartları setini seçerken bebeğin kaç aylık olduğu esas alınmalıdır.
 
Bununla birlikte SevgiliBebek Zeka Kartları ile ilk kez tanışmalarda çoğunlukla bir alt dönemin setiyle başlanması tavsiye edilmektedir. Her çocuğun gelişme basamaklarının farklığı açısından bu seçim daha güvenli olmakta, kümülatif bir yöntemle alt dönemlerin kartları da sonraki dönemlerde kullanıldığından herhangi bir maddi kayıp söz konusu olmamaktadır.
Ancak, bebeğinizin yaşından büyük döneme ait kart setinin kullanımı ASLA önerilmemektedir.
 
Ürün İçeriği
72 adet Türkçe-İngilizce Zeka Kartı (15 adet siyah-beyaz, 13 adet siyah-kırmızı kontrast,  44 adet renkli)
2 Zeka Küpü DVD’si (6 adet Zeka Küpü Videosu içerir. Zeka Küpü Videoları bebeğinizin dikkat aralığı için özel hazırlanmış, kısa, sübliminal mesaj ve herhangi bir özel efekt içermeyen eğitici videolardır. Kullanımları, Uzmanlarımız sayfasında görebileceğiniz uzmanlarımız tarafından desteklenmektedir.)
Kullanma Kılavuzu
 
Ürün Özellikleri
Kart Baskı: 4+1 CMYK Yüksek Kalite Baskı
Kart Materyal: İsveç’ten ithal 280 gr/m2 Carta Solida Hamuru
Kart Boyut: 25x23cm
Kutu Ağırlık: 1200 gr

 

Yaş Grubu:0-12 Ay


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR