Schleich
Schleich  
“Her Yer Oyun Alanı”
Alman Schleich oyun figürleri ölçek dahilinde küçültülmüş, detaylara karşı büyük bir özveri gösterilerek ve sevgiyle elde boyanarak üretilmiştir. Çocukların bağımsızlıklarını ve hayal güçlerini geliştirmesine yardımcı olduğundan pedagojik açıdan değerli oyunlar sunar. 

 


Schleich Figür Oyuncak Ölçüleri Nasıldır?

Schleich oyuncak ölçüleri tasarımlara göre değişmektedir. Aslan, maymun, tay, at, kedi, köpek, kısrak, dinozor, horoz, balina, kutup ayısı, goril, şempanze, zebra, kaplan ve daha birçok farklı hayvan figürünü sitemizden sipariş edebilirsiniz. Figür oyuncakların boyutları tasarıma ve hayvan türüne göre değişmektedir. Seçtiğiniz ürünün açıklama kısmında boyutlar ile ilgili bilgileri kolayca bulabilirsiniz.
 

Schleich Çiftlik Nasıl Oynanır?

Schleich çiftlik oyuncakları birbirinden farklı tasarımlar ile çocukları bekliyor! 3 yaş ve üzeri çocuklar için çiftlik hayvanları oyuncakları ile çocuğunuza hayvanları tanıtabilirsiniz. At, tay, kısrak, koyun, ördek, buzağı, horoz, tavşan yuvası gibi farklı Schleich figür ile eğlenceli bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Çiftlik hayvanlarının isimlerini, hayvanların seslerini ve rollerini öğretebileceğiniz oyuncaklar ile çocuğunuzla keyifli bir oyun sürdürebilirsiniz. Yavru hayvanlar, yetişkin hayvanlar, çiftlik hayvanları ve evcil hayvanlar gibi birçok farklı hayvan modeli ile çocuğunuza doğayı tanıtabilirsiniz.
 

En Sevimli Schleich Hayvan Figürleri Nelerdir?

En sevimli Schleich hayvan figürleri çiftlik hayvanları ve köpek türleri olarak öne çıkıyor. Schleich markasına ait Border Collie figür, Labrador, kutup kurdu, sırtlan, Fransız buldog, Yorkshire Terrier, dalmaçyalı, alman kurdu, Golden Retriever oyuncak çeşitleri çocuklar için sitemizde sizleri bekliyor! Yavru köpek figürleri, evcil hayvan figürü ve vahşi hayvan oyuncakları ile çocuğunuzun oyunlarını daha eğlenceli kılabilirsiniz. Kutup hayvanları, evcil hayvanlar, çiftlik hayvanları, at cinsleri ve veteriner oyuncakları ile çocuğunuz için özel bir hediye verebilirsiniz.
 

Schleich Oyuncaklar En Uygun Nereden Alınır?

Schleich hayvan oyuncakları en uygun fiyat seçenekleri ile Mucit Panda’da sizleri bekliyor! Alman oyuncak markalarından biri olan Schleich ile çocuğunuza kaliteli ve dayanıklı oyuncaklar alabilirsiniz. Çocuklara hayvanları tanıtmak ve oyunlarına dahil etmek için tercih edebileceğiniz bu oyuncakları kaçırmayın! İndirimli fiyatlar, en uygun figür oyuncaklar için ilgili kategorimizde birbirinden özel seçenekler sizleri bekliyor. 2 yaş ve üzeri oyuncaklar, 3 yaş ve üzeri oyuncak modelleri olarak da geçen oyuncaklar her yaştan çocuğun severek oynayacağı oyuncaklardandır. Yaşa göre oyuncak seçimi ve Schleich oyuncakları için sipariş vermeyi unuymayın.