Sam Games


33%
Hızlı Gönderi
Ücretsiz
149,90 TL 99,90 TL
Hızlı Gönderi
Ücretsiz

Kelime Dağarcığını Geliştir

149,90 TL
33%
Hızlı Gönderi
Ücretsiz
149,90 TL 99,90 TL
33%
Hızlı Gönderi
Ücretsiz
149,90 TL 99,90 TL
6%
Hızlı Gönderi
Ücretsiz

Sepette %10 İndirimli

149,90 TL 139,90 TL
Hızlı Gönderi

Eğitici Dizilim Oyunu

89,90 TL
25%
Hızlı Gönderi
119,90 TL 89,90 TL
Hızlı Gönderi
Ücretsiz

Hızlı Düşün

129,90 TL
Hızlı Gönderi

Beyin Sürçtüren Oyun

89,90 TL
10%
Hızlı Gönderi
99,90 TL 89,90 TL
6%
Hızlı Gönderi
Ücretsiz

Sepette %10 İndirimli

149,90 TL 139,90 TL


Eğitici Sam Games Oyunları Nelerdir?

Eğitici Sam Games oyunları yaşa göre kutu oyunları seçenekleri ile sitemizde sizleri bekliyor. Acaba Neyim? Junior – Hayvanlar Alemi, ŞipŞak Şef Eğitici Eğlenceli Kutu Oyunu, Hızlı Bukalemun gibi birçok farklı kutu oyunu seçeneği ile çocuğunuz için özel bir sipariş verebilirsiniz.
 

Sam Games Kutu Oyunları Kaç Yaş İçindir?

Sam Games kutu oyunu her yaşa göre uygun oyuncak seçenekleri sunar. 3 yaş ve üzeri kutu oyunlarından, ilkokul oyuncaklar ile birçok farklı seçeneği beraber bulabilirsiniz. Lynx dikkat oyunu, gıt gıt gıdak tavuk, sakın söyleme gibi farklı oyunlar ile çocuğunuzun gelişim düzeyine göre oyuncak seçebilirsiniz.
 

Sam Games Kutu Oyunları Çocukların Hangi Özelliğini Geliştirir?

Sam Games kutu oyunları farklı oyunlara göre çocukların farklı özelliklerinin gelişimine destek olur. Hızlı düşünme, kelime becerisi, dikkat, konsantrasyon, pratik zeka ve düşünme becerileri ile çocuğunuzun çok yönlü gelişimine destek olabilirsiniz. Çocuklar için eğlenceli kutu oyunları ile çocuğunuza unutulmaz bir karne hediyesi verebilirsiniz. Karne hediyesi, doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak tercih edebileceğiniz eğitici oyuncakları sitemizde bulabilirsiniz.
 

Sam Games Şipşak Şef Eğitici Eğlenceli Kutu Oyunu Nasıl Oynanır?

Şipşak şef eğitici eğlenceli kutu oyunu çocuklar için hazırlanmış bir oyundur. Kartlar üzerinde yazan ürünü en kısa sürede bulup spatulaya yapıştıran oyuncunun öne geçmesi esasına dayanır. Heyecan, hız ve görsel çeviklik gerektiren bu oyun çocukları heyecanlandıracak! 4 yaş ve üzeri olan bu ürün ile çocuğunuzun eğlenceli anlar geçirmesini destekleyebilirsiniz.
 

En Çok Satan Sam Games Oyunları Hangileri?

En çok satan oyunlardan biri olan Şipşak Şef Eğitici Kutu Oyunu çocukların en çok sevdiği seçeneklerden bir tanesidir. 2-4 kişilik kutu oyunu olması sayesinde çocuğunuz arkadaşları ile beraber oynayabilir. Aynı zamanda Ben kimim?, Lynx Dikkat oyunu ile çocuğunuzun arkadaşları ile keyifli zaman geçirmesini destekleyebilirsiniz. Yaşa göre oyuncak seçimi, çocuklar için eğitici oyunlar, eğlenceli kutu oyunları gibi seçenekler sitemizde sizlerle. Eğitici ve eğlenceli oyunları indirimli fiyatlarla sipariş etmek için hemen alışverişe başlamayı unutmayın!