Rory's Story CubesRory's Story Cubes   Rory'nin Hikaye Küpleri üzerinde hayal gücünüzü harekete geçirecek görseller bulunan 9 küçük küptür! Her yere kolaylıkla götürebilecek büyüklükte bir oyun olan Rory'nin Hikaye Küpleri, öğretmenler ve psikologlar tarafından önerilmektedir. Rory's Story Cubes sözel ifade, yaratıcı düşünme ve problem çözmeyi geliştirir.

 


Rorys Story Cubes Ürünleri Nereden Alınmalı?

Rorys Story Cubes ürünleri indirimli fiyatlar ile Mucit Panda’da! 6 yaş ve üzeri eğitici oyuncaklar arasında olan bu hikaye küpleri çocuğunuzla beraber keyifli zaman geçirebilirsiniz. Hikaye kurma, hayal kurma ve sürdürme üzerine olan bu oyun ile eğlenceli bir deneyim yakalayabilirsiniz.
 

Rorys Story Cubes Çocukların Hangi Yönünü Geliştirir?

Story cubes çocukların çok yönlü gelişimini destekler. Hayal kurma, hikaye üretme, görsel hafıza ve yaratıcılık becerilerini destekler. Yetişkinler ve çocuklar için kutu oyunları modelleri arasında olan bu oyun ile keyifli bir aile anısı yaratabilirsiniz. Sözel ifade, yaratıcı düşünme, problem çözme ve pratik zeka becerilerinin gelişimine destek olan oyun ile tüm aile beraber eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
 

Story Cube Özellikleri Nelerdir?

Rory’s Story Cubes 9 farklı küpten oluşan bir settir. 54 farklı resim ve 10 milyon kombinasyondan oluşur. 6 yaş ve üzeri bir oyun olmasının yanı sıra yetişkinler için kutu oyunları seçenekleri arasında da yer alır. Hızlı düşünerek karar verip hikaye kurma üzerine kurgulanmış oyunda heyecanlı dakikalar yaşayabilirsiniz.
 

Rory'nin Hikaye Küpleri Nasıl Oynanır?

Hikaye küpleri nasıl oynanır diye düşünüyorsanız oyun oldukça basit bir düzene sahiptir. Seyahat oyunları, yolculuk ve ev oyunları için idealdır. Zarları atarak 9 zar üzerine gelen resimlerden bir hikaye tasarlıyorsunuz. Tasarladığınız hikayeyi sözel olarak anlatabileceğiniz gibi canlandırarak da anlatabilirsiniz. Milyonlarca farklı kombinasyona olanak veren bu zarlar sayesinde hızlı bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Hızlıca kendi hikayenizi kurma ve sürdürme üzerine olan bu oyun heyecanı yükseltecek!
 

Rorys Story Cubes Set İçerisinde Neler Bulunur?

Rory’nin hikaye küpleri seti oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. 9 zardan oluşan sette zarları atıp üst yüzeye gelen resimler ile hikaye oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz hikayede zarların üstündeki resimler olmak durumundadır. Hızlı ve en güzel hikayeyi oluşturmak esasına dayanan bu oyunda iç güdülerinize güvenmelisiniz. Aile ve arkadaşlar ile beraber de oynayabileceğiniz bu oyun ile eğlenceli bir parti yapabilirsiniz. Kutu oyunları ile aile boyu eğlenmeyi artık ertelemeyin.