Antiviral Yıkanabilir Koruyucu Çocuk/Yetişkin Maskesi ProCare


ProCare Tam Koruma - Bebek 2-4 Yaş


ProCare Tam Koruma - Çocuk 5-14 Yaş


ProCare Tam Koruma - Yetişkin XS


ProCare Tam Koruma - Yetişkin S


ProCare Tam Koruma - Yetişkin M


ProCare Tam Koruma - Yetişkin L


ProCare Konfor - Bebek 2-4 Yaş


ProCare Konfor - Çocuk 5-14 Yaş


ProCare Konfor - Yetişkin XS


ProCare Konfor - Yetişkin S


ProCare Konfor - Yetişkin M


ProCare Konfor - Yetişkin L


ProCare  
ProCare
 

 

 

Procare Maske Bedenleri Neler?

Maskelerin tam koruma sağlaması için yüz ölçüleriyle uyumlu boyutlarının olması gerekir. Procare markası tarafından sunulan maskelerdeki beden seçenekleri, uygun boyutlara sahip maskelere ulaşmayı kolaylaştırır. Procare tam koruma maske seçenekleri arasında yetişkinler için sunulan bedenler, XS, S, M ve L olarak belirtilir. Yetişkinlerden çok daha farklı yüz hatlarına ve ölçülerine sahip çocuklara uygun olarak tasarlanmış Procare yıkanabilir maske alternatifleri de bulunur. İki ile dört yaş aralığındaki bebekler ve beş ile on dört yaş aralığındaki çocuklar için ayrı olarak sunulan beden ölçüleri bulunur. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz Procare sayfamızdan, ailenin her üyesine koruma sağlayacak maskelere ulaşabilirsiniz.
 

Procare Tam Koruma Maske Nerede Satılır?

Sayfamızdaki kategoride bulunan tüm Procare tam koruma maske seçenekleri, internet üzerinden alışveriş konforuyla satılır. Mucit Panda güvenli ödeme adımlarını takip ederek istediğiniz sayıda Procare yıkanabilir maskeye ulaşmanız mümkündür. Ölçülerin farklı kategorilere ayrılmış olması, Procare antiviral maske tam koruma özelliğini artırır. Fazla büyük veya küçük gelen maskeler nedeniyle karşılaşılan zararlı mikroorganizmaların girişi engellenir. Yüz ölçülerinizle uyumlu Procare tam koruma maskeye ulaşmak, taktığınız süreç boyunca konforunuzu da artırır.
 

Procare Yıkanabilir & Antiviral Maske Tam Koruma Özelliği Taşır Mı?

Procare antiviral maske tam koruma özelliği gösterecek şekilde tasarlanır. Güçlü yapısı sayesinde yüksek koruma seviyesi sunan Procare yıkanabilir maske, zararlı mikroorganizmaları sizlerden uzak tutar. Procare antiviral maske tam koruma özelliğinin yanı sıra, yıkanabilir özellikte gösterir. Yıkanabilir olması, ihtiyaç halinde tekrar kullanılması ve maskeyi takım süreciniz boyunca yüksek hijyen standartlarının korunmasını sağlar.
 

Procare Maske Özellikleri Nelerdir?

Procare maske özellikleri, her bir detayıyla güvenli ve konforlu bir süreç sağlamak için hazırlanmıştır. Hem açık hem de kapalı ortamlarda kullanıma uygundur. Virüsler başta olmak üzere, tüm zararlı mikroorganizmalara karşı koruma sağlar. Sıcak havalarda bile kullanıma uygun tasarımı, herhangi bir rahatsızlık hissi oluşumunu engeller. Procare maske özellikler işte ve okulda kullanımın yanı sıra, yürüyüşe veya koşuya giderken de tercih edilmesini sağlar. Procare maske özelliklerinin sevilerek tercih edilen yanlarından birisi renk seçeneklerinin bulunmasıdır. Zorunlu olarak takılan maskelere beğenilen renklerin eklenmesi, alışveriş sürecini eğlenceli hale getirir. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz maskeler arasında ulaşabileceğiniz renklerden bazıları, siyah, yeşil, mavi, gri ve pembedir.
 

Procare Maske Fiyat Aralığı Nedir?

Procare maske fiyat aralıkları, ürünlerin bedenlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Mucit Panda olarak sizler için hazırladığımız kampanya fırsatları, uygun Procare maske fiyat aralıkları ile alışverişinizi tamamlama imkânı sunar. Altmış derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra tekrar kullanılabilir olması, uygun fiyat aralıklarıyla uzun süreli bir Procare kalitesi kullanım süreci elde etmenizi sağlar. Mevcut renk ve beden seçenekleriyle birlikte Procare maske fiyat aralıklarına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz.