Pop It Up


1.359,99 TL
Ücretsiz Kargo

40 Saniyede Katlanır/Kurulur

15%
1.599,99 TL

1.359,99 TL
1.359,99 TL
Ücretsiz Kargo

40 Saniyede Katlanır/Kurulur

15%
1.599,99 TL

1.359,99 TL
1.359,99 TL
Ücretsiz Kargo

40 Saniyede Katlanır/Kurulur

15%
1.599,99 TL

1.359,99 TL
1.359,99 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.599,99 TL

1.359,99 TL
1.359,99 TL
Ücretsiz Kargo
15%
1.599,99 TL

1.359,99 TL


Pop It Up Oyun Ürünleri Nelerdir?

Çocukların oyunlarını oynayabilecekleri, eşyalarını koyabilecekleri ve kendilerine ait hissettikleri bir alanlarının olması oldukça önemlidir. Pop it up oyun çadırı, çocuklara tam olarak bunu sunmak için tasarlanmış ürünlerdir. Tasarımları, boyutları ve konseptleri değişiklik gösteren Pop it up çadır modelleri bulunur. Pop it up markasının tasarım açısından bu kadar geniş bir çeşitlilik sunması, çocukların bireysel zevklerine uygun modelleri tercih etmelerini sağlar. Beğendiği renkleri ve tasarımları taşıyan çadırlarda vakit geçirmeyi seven çocuklar, eğlence dolu oyunlar oynar. Markanın sevilerek tercih edilen ürünlerinden bir diğeri, oyuncak saklama kaplarıdır. Çocukların oyuncaklarının etrafa dağılması derdini ortadan kaldıran bu kutular da kendi içerisinde tasarım çeşitliliğine sahiptir.
 

Pop It Up Oyun Çadırı Nasıl Katlanır?

Pop it up oyun çadırı nasıl katlanır, sorusu ürünlerle ilgili en çok merak edilen konulardan birisidir. Çadırın kurulmasıyla aynı işlemler uygulanarak katlanır ve bükülerek küçük boyutlardaki çantalarına koyulabilecek şekle sokulur. Pop it up oyun çadırı nasıl katlanır sorusuna daha ayrıntılı bir cevap isteyenler, ürünlerin kendi sayfalarındaki bilgileri ziyaret edebilir. Bu bilgiler arasında, Pop it up oyun çadırı nasıl katlanır sorusunun cevabı dahil olmak üzere, ürünlerle ilgili çok çeşitli detaylara ulaşabilir.
 

Pop It Up Çadır Kaç Yaş İçindir?

Pop it up oyun çadırı, üç yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun özellik gösterir. Çadırların boyutları hem çocukların rahatça sığabilecekleri hem de istedikleri oyuncakları çadır içerisine alabilecekleri ebattadır. Her bir Pop it up çadır modelinin boyutları hakkında daha ayrıntılı bilgilere, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Çocukların yaş grubu ve istedikleri boyutlara uygun çadırları, internet üzerinden alışveriş konforuyla alabilirsiniz.
 

Kız ve Erkek Çocuklar için Eğlenceli Pop It Up Ürünleri Hangileri?

Hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının ilgisini çekecek Pop it up ürün tasarımları bulunur. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz Pop it up kategorisi içerisinde bulunan ve sevilerek tercih edilen tasarımlardan bazıları; garaj, prenses, itfaiye, roket, bebek evi, sihirli orman, yiyecek kamyonu, pit stop, dinozor, araba, güzellik salonu ve balerin olarak sıralanabilir. Ürünleri istediğiniz kriterlere göre filtreleyip tüm çadır tasarımlarına göz atabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekebileceğini düşündüğünüz bir tasarımı alarak onlara sürpriz yapabileceğiniz gibi, alışveriş sürecine onları da dahil ederek kendi çadırlarını seçmelerine imkân tanıyabilirsiniz.
 

Pop It Up Oyun Çadırı Modelleri Dayanıklı Mı?

Markanın büyük bir dikkatle seçtiği materyallerden üretilen Pop it up oyun çadırı, oldukça dayanıklı özellik gösterir. Kurulum ve bakım talimatlarına uyulduğu sürece, uzun süreli bir kullanım mutluluğu sunar. Çocukların yaş grupları, Pop it up çadır oyunları için fazla büyük gelmeye başlayana kadar bu ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzun süreli kullanım ömrünü sağlayan detaylı materyal bilgilerine, ürün özellikleri arasından ulaşabilirsiniz.