Kategori FiltresiPop It Oyuncaklar
Pop It Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuncak üzerindeki yumuşak baloncukları patlatmak üzerine kurulu Popit oyunu, iki veya daha fazla kişiyle oynanır. Pop it zamana karşı heyecanla oynanan bir oyun niteliğindedir. Sırası gelen oyuncunun patlatabildiği kadar fazla baloncuğu patlatması gerekir. Pop it pıt pıt oyuncak üzerinde kalan son baloncuğu patlatan kişi, oyunu kaybeder. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde farklı renk ve şekil alternatifleriyle sunulan ürünler mevcuttur. Sayfamızdan ulaşabileceğiniz renk alternatifleri, turuncu, mavi, mor ve sarı olarak sıralanabilir. Şekiller ise, kalp, kare, yuvarlak ve sekizgen olarak çeşitlilik gösterir. Tüm Pop it tasarımlarını sayfamızdan görebilir, aralarından en beğendiğinizi alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.
 

Çocuklarda Pop It Faydaları Nelerdir?

Pop it faydaları, oyunun sadece çocuklar değil, yetişkinler tarafından da sevilmesini sağlar. Pop it faydaları arasında, dikkat eksikliği ve stresin kontrol altına alınması konusunda destek sağlaması yer alır. Özellikle çocuklar üzerinde etkili Pop it faydalarından birisi, vücut koordinasyonu ve motor becerilerinin gelişmesidir. Küçük yaş gruplarındaki çocukların el- göz koordinasyonlarını artırır ve bunu eğlenceli bir oyun formatında sunar.
 

Pop It Oyuncaklar Kaç Yaş İçindir?

Üç yaş ve üzeri çocukların kullanımı için özel olarak üretilmiş Pop it pıt pıt oyuncak seçenekleri sayfamızda sunulur. Stres giderici bu oyuncaklar, sadece çocuklar değil, yetişkinler tarafından da beğenilerek tercih edilir. Pop it markası tarafından özenle hazırlanan oyuncakların yapım sürecinde, sağlık için tehlikeli herhangi bir malzeme kullanılmaz. Pop it pıt pıt oyuncaklarına canlı renklerini veren boyalar, uzun sürelidir ve parlaklığını korur.
 

Pop It Oyunu Çocukların Hangi Yönünü Geliştirmeyi Destekler?

Popit oyunu, çocukların dikkatlerini artırır. Oyundaki rakiplerine karşı heyecanla baloncukları patlatan çocukların motor becerileri hızlanır. Baloncukları patlattıklarında çıkan sesler, ilerlemelerini takip etmelerine ve oyun heyecanını daha çok hissetmelerine neden olur. Popit oyunu, çocukların minik parmaklarıyla kavrayabilecekleri ve oyuna kolayca katılabilecekleri şekilde tasarlanır. Üç, dört, beş yaş gruplarındaki çocuklar için yetişkin gözetiminde oynanması önerilir. Oyuncakların materyal özelliği sayesinde, birden fazla kullanım alanı bulunur. Ortalama ısılar karşısında dayanıklı kalma özelliği bulunan oyuncaklar, bir bardak altlığı olarak da kullanılabilir. Canlı renkleri ve dikkat çekici şekilleri, oyuncakların bardak altlığı olarak kullanımını artırır.
 

Pop It Fiyatları Ne Kadar?

Pop it fiyatları, bu oyuncaklara ulaşmayı kolaylaştıran aralıklarla sayfamızda sunulur. Mucit Panda’ya özel indirim fırsatlarına, Pop it fiyatları ve ürün modellerine göz atarak ulaşabilirsiniz. Uygun Pop it fiyatları sayesinde, çocuklara istedikleri sayıda oyuncağı alabilirsiniz. Şekil ve renk seçeneklerinden birisini beğenen çocuklara diğer ürünleri de alarak koleksiyonu tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. İndirimlerden yararlanarak alışveriş sepetinizi birden fazla oyuncakla doldurabilir, fazladan ürünleri çevrenizdeki çocuklara hediye edebilirsiniz. Çocukların doğum günleri için harika bir hediye olan bu oyuncaklara, Mucit Panda online alışveriş süreci ile ulaşabilirsiniz.