PlayMais Eduline Medium

Ürün Kodu : MP28031
Model 160041.1

 Listeme Ekle

Bu üründe 2,21 puan kazanacaksınız!

Eğitim dolu bir kutu PlayMais®. 
 
PlayMais®, 15 yıldan uzun bir süredir eğitim kaynağı olmuştur. PlayMais® %100 güvenli, biyolojik olarak parçalanabilir ve doğal mısır, su ve gıda boyası ile üretilmiştir. PlayMais®, öğretmenler tarafından kolayca uygulanan 2 ve 3 boyutlu kreasyonlara izin veren renkli ve temiz bir etkinlik olarak özellikle takdir edilmektedir. PlayMais®, ince motor becerilerini eğitir ve tüm yaş grupları arasındaki ilişkileri geliştirir.
 
Birçok farklı etkinlik için uygulanabilen PlayMais®. 
 
3D heykeller (karakterler, hayvanlar, bitkiler…), kartlar veya dekorasyenel süsler. PlayMais®, büyük çocuklara yaşam ve doğa bilimleri (hayvanlar, mevsimler, manzaralar, çevre) öğretirken; küçük çocuklara ise hem renkleri hem de şekilleri, küçük harfleri, sayıları öğreten harika bir araçdır. PlayMais® kullanırken dil, sözlü anlatım, hayal gücü, sıralama, mantık gibi diğer temel öğrenme disiplinleri de gösterilebilir. PlayMais® kullanırken. Çocuklar şekil ve renk hakkında bilgi sahibi olur, gözlemci olmayı öğrenir, Motor Becerilerini PlayMais® ile geliştirir. Her sınıf projesi için ideal bir araçtır!
 
Perakende satış yelpazemizin yanı sıra, anaokulları ve okullar için özel olarak tasarlanmış bir koleksiyon sunuyoruz. EDULINE serisi 3 boyutta mevcuttur: KÜÇÜK, ORTA, BÜYÜK ve 3 yaş ve üstü için uygun bir REFILL kutusu. Eğitici eğlencenin saatleri için tasarlanmış olan PlayMais®, sosyal becerilerin geliştirilmesi, renkler ve formlar hakkında bilgi edinilmesi ve ince motor becerilerinin geliştirilmesi için idealdir. Çocuklar PlayMais® ile oynamaya başladıktan sonra 2 boyutludan 3 boyutluya kadar olan kreasyonlar arasında geçiş hızlı bir şekilde gerçekleşir.
 
Bu setler basit 2 boyutlu modellerle farklı kartlar içerir. Kartlar siyah / beyaz veya renkli olarak hayvanlarla, karakterlerle veya eğitici temalarla yazdırılır.
 
Dev bir dekorasyon süsü, tüm sınıf için bir etkinlikdir! Tüm sınıfları süslemek için küçük gruplar halinde çalışmak için ideal olan bu süs, manzara (tamamlayıcılık, orman, orman ve dağ) temasını tamamlamak için renkli olarak gösterilen A3 formatında 28 tabak sunar. Manzara ve ilgili hayvan ve bitkilerin yanı sıra şekiller ve renklerin keşfi ve tanımlanması için pedagojik destek sunar. Çocuklar küçük gruplar halinde veya bireysel olarak da çalışabilirler. Bunu masaya veya doğrudan duvara ve yeteneklerine ve yaşlarına göre yapabilirler. Bu dev PlayMais® dekorasyon süsü, sanatsal aktivitelere yaklaşmayı mümkün kılıyor. Ama aynı zamanda dil, kelime dağarcığı, keşif ve dünya ve çevre, hava, basit ve karmaşık geometrik şekiller, kronoloji anlayışı gibi kavramların gelişmesini sağlıyor. Bir sınıf projesi için ya da tüm okul için mükemmel, grup çalışmaları, sözlü anlatımı ve gözlemleri teşvik eder, motor becerileri geliştirir ve birkaç hafta boyunca çeşitli keşiflere izin verir.
 
PlayMais® CLASSIC Scenery Dünya setleri farklı temalara sahip olur ve PlayMais® serisini tamamlar. PlayMais ile oynamak ve tasarımlar yaratmak için çeşitli fikirler ve öneriler sunarlar.
 
3.150 Adet Playmais Classic
50 Sayfalık Öğretmen Yönerge Kitabı
5Adet Bez, 5 Adet Çocukların rahatlıkla kullanabileceği bıçak 
Playmais dekoratif şablon kartları

Açılmış Playmais kutuları hijyen koşullar gereği iade kabul edilememektedir.

 

Yaş Grubu:3+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(4)
Yorum Yıldızları(4)

Creall Do&Dry 500gr Beyaz

24,00 TL 20,40 TL 15%
Yorum Yıldızları(1)
Yorum Yıldızları(1)
Yorum Yıldızları(29)
Yorum Yıldızları(3)
Yorum Yıldızları(21)