5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Playever Yazdır-Oyna Bebek Gelişim Kartları

Marka :
Ürün Kodu: MPP0108
Model PP708008
29,90 TL
Ücretsiz Kargo
Mucit Panda Öneriyor

Yazdır-Oyna serisinden, evinizde hazırlayabileceğiniz Bebek Gelişim Kartları.

Playever yüksek kontrastlı bebek gelişim kartları ile bebeğinizin gelişimine destek olun.

Bebeklerin gelişmi için ebeveynlerin yapması gereken en önemli şey bebekleriyle mümkün olduğunca çok etkileşimde bulunmaktır.

Yapılan araştırmalar, bebeklerin kolay anlaşılır, yüksek kontrastlı uyaranlara daha fazla ilgi gösterdikleri yönündedir.

Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz bu kartlar ile bebeğinizin konsantrasyon becerilerinin ve merakının artmasına bebek ve zekasının gelişmesine destek olacaksınız.

Bu eğitici kartlar Yazdır-Oyna haliyle anında e-posta kutunuzda!

Not: Bu oyunu satın aldığınızda, oyunun tasarımını içeren yüksek çözünürlüklü pdf dosyası kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir. Dijital ürünlerde, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yapılmaz.

Yaş Grubu:0+

 

Yazdır Oyna Nedir;

Yazdır-Oyna ya da tüm dünyada bilinen adıyla Print and Play, evinizdeki yazıcılardan veya çevrenizde hizmet veren kırtasiye, baskı merkezi gibi yerlerden kolaylıkla çıktısını alıp, kendinizin hazırlayabileceği oyunlara verilen addır.

Bu sayede, daha düşük maliyetlerle ve dakikalar içerisinde bir oyuna sahip olabilmek mümkün. Üstelik, bu oyunları hazırlarken, çıktı alma, kesme gibi aktivitelerle üretimine de katkıda bulunabilceksiniz.