Play Fun Learn


Hızlı Gönderi

Oyun Hamuru ve Boyalarda 5 Al 4 Öde

Yorum Yıldızları(3)
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi

Oyun Hamuru ve Boyalarda 5 Al 4 Öde

Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi

Oyun Hamuru ve Boyalarda 5 Al 4 Öde
Kendi Kar Tanelerini Oluştur

Yorum Yıldızları(2)
Ürün Tükendi

Play Fun Learn Markasına Ait Oyuncaklar Nelerdir?

Aktivite oyuncakları ile çocukları sürekli olarak öğrenmeye iten markanın ürünleri, sayfamızda sizlerle buluşturulur. Play Fun Learn , motor becerileri, el- göz koordinasyonu ve merak duyularının gelişmesine yardımcı olur. Mucit Panda olarak sizler için bir araya getirdiğimiz ürün kategorisinde, markanın en sevilen aktivite oyunları yer alır. Markanın popüler olarak tercih edilen parçalarından birisi, Kar Yap setidir. Ürün paketleri içerisinden çıkan talimatları takip eden çocuklar kendi karlarını oluşturur. Sihirli kar deneyimini evlere taşıyan bu ürün setine, internet üzerinden alışveriş konforuyla ulaşabilirsiniz.
 

Play Fun Learn Aktivite Oyuncak Türleri Neler?

Play fun learn Kar Yap, Slime Yap ve Silgi Yap, sayfamızdaki kategoride sunulan oyuncak türlerinden bazılarıdır. Çocukları, talimatları takip ederek bir sonuç elde etmeye iten içerikleri bulunur. Bu oyun süreçleri eğlenceli olduğu kadar yeteneklerini ve bilişsel düzeylerini geliştirici etkilere de sahiptir. Çocukların kendi başlarına, arkadaşlarıyla veya aileleriyle oynayabilecekleri eğlenceli aktivitelerdir. Ebeveynlerin çocuklarla değerli zamanlar geçirmesi veya çocukların sosyal becerilerinin gelişmesi için ideal özellik gösteren oyuncak türleridir.
 

Play Fun Learn Aktivite Oyuncakları Kaç Yaş İçindir?

Play Fun Learn markasının sunduğu eğlenceli aktivite oyuncakları genellikle sekiz yaş ve üzeri çocukların kullanımı için tasarlanır. Mucit Panda olarak sizlere sunduğumuz kategoride yer alan ürünlerin önerilen yaş grupları belirtilir. Böylece çocuklara almak istediğiniz aktivite oyuncaklarının yaş gruplarına uygunluğunu kontrol ettikten sonra alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 

Play Fun Learn Eğlenceli Oyuncaklar Kaç Parçadır?

Eğlenceli aktivite setlerinin içeriklerine bağlı olarak parça sayıları değişiklik gösterir. Silgi Yap setinin içerisinde bulunan parçalar, üç tane kurşun kalem, oyun sürecini anlatan nasıl yapılır kitapçığı, sekiz farklı renkte silgi kili, şeffaf özellikte uygulama tepsisi, çift farklı uçlu, üç ayrı şekillendirici olarak sıralanabilir. Silgi Yap seti içerisinde, toplam on beş parça yer alır. Slime Yap seçi içerisinde bulunan parçalar ise, üç tane kapalı saklama kabı, üç tane karıştırıcı çubuk, Guargum, Gliserin, kırmızı slime PVA, yeşil slime PVA, mavi slime PVA ve kıvam artırıcı sodyum tetraborat çözeltisi olarak sırlanabilir. Slime Yap seti içerisinde, toplam on iki parça yer alır. Slimelara canlı renklerinin verilmesinde gıda boyaları kullanılmıştır. Çocukların kullanımı için hazırlanmış bu set içerisinde yer alan parçalardan hiçbiri, toksik özellik göstermez.
 

Play Fun Learn Silme Yap Ürünü Nasıl Kullanılır?

Slime Yap Play Fun Learn seti, dört farklı tarifle birlikte gelir. Çocuklar bu slime yapma tariflerinden birisini seçerek talimatları takip eder. Temel tonların yanı sıra, farklı renkleri karıştırarak kendi renklerini oluşturma imkanları da bulunur. Setle birlikte gelen saklama kapları, kullanılmadığı zamanlarda slimeların korunması için ideal alanı yaratır. Karıştırıcı çubuklar ise, slimeın sevilen kıvamını elde edilmesini sağlar. Markanın sunduğu bu eğlenceli set sayesinde, çocuklar kendi slimelarını yapar, oluşturdukları farklı renkleri arkadaşları ve aileleriyle paylaşır.