Pixio Manyetik Yapı BloklarıPixio Hakkında

 
Pixio    
 

Çocuklar İçin Pixio Ürünleri Nelerdir?

Mıknatıslı özelliklere sahip manyetik bloklar olan Pixio ürünleri, teknolojiyle birleştirilmiş oyun süreçlerine sahiptir. Pixio oyuncaklarının alınmasıyla birlikte telefon veya tablete indirilebilen bir uygulama bulunur. Bu uygulamanın kullanımı, oyuncaklar ile yapılabilecek işlemlerin ve oynanabilecek oyunların çeşitliliğini artırır. Hem iOS hem de Android alternatifleri bulunan uygulama, çocukların kullanımına özel olarak tasarlanır. Pixio 400, Sürpriz, Mini Canavarlar, Flamingo, Bot ve daha birçok oyuncak seçeneğine, sayfamızdaki kategoriden ulaşabilirsiniz. Her bir oyuncak paketi içerikleri ve parça sayıları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
 

Pixio Manyetik Blok Çeşitleri Nelerdir?

Markanın sevilerek tercih edilen blok çeşitleri arasında, parça sayıları değişiklik gösteren ürünleri yer alır. Bu klasik oyuncak modellerinde Pixio 400, 200, 100 ve 50 gibi düşük parça sayılarına sahip seçenekler mevcuttur. Bunların yanı sıra Pixio 800 ve 1600 gibi daha kapsamlı alternatifleri de bulunur. Pixio 1600, en geniş içeriklere sahip oyuncak paketlerinden birisidir. On altı farklı renkte bloklar içeren bu kapsamlı set, çocukların hem yalnızken hem de arkadaşlarıylayken oynayabileceği oyunların kapılarını aralar.
 

Pixio Manyetik Blok Nasıl Oynanır?

Pixio manyetik blok, uygulamalar içerisinde yer alan üç boyutlu tasarımların eğlencesiyle oynanır. Çocukların paketinden çıkan her bir parçanın üç boyutlu yansımasını, ekranlarından görebilir. Mıknatısların birbirine yapışma gücü, Pixio 800 gibi oyuncakların parçalarıyla yepyeni tasarımlar yaratılmasını sağlar. Uygulama içerisinde bulunan hazır şablonlar, çocuklara yol gösterir. Oyuncakların nasıl işlediğini anlayan çocuklar, bir süre sonra kendi tasarımlarını oluşturmaya ve yaratıcılıklarını ortaya sermeye başlar. Pixio 1600 gibi parça sayısı arttıkça çocukların oyuncaklar yardımıyla oluşturabilecekleri tasarımlar da çeşitlenir. Buna paralel olarak oyun kapsamları ve süreçleri de genişler.
 

Pixio Manyetik Yapı Blokları Kaç Yaşa Hitap Ediyor?

Teknolojiyle oyun eğlencesini bir araya getiren Pixio manyetik blok ürünleri, altı yaş ve üzeri çocuklara önerilir. Bu yaş gruplarındaki çocuklar için gerekli becerileri destekler ve hayal güçlerini çalıştırır. Pixio 800 ve daha birçok ürüne, Mucit Panda olarak sizler için bir araya getirdiğimiz kategoriden ulaşabilirsiniz. Çocukları, Pixio markasının sunduğu eğlenceli dünyayla tanıştırabilirsiniz.
 

Pixio Blok Oyuncak Fiyatları Ne Kadar?

Pixio manyetik blok oyuncak paketleri içerisinden çıkan parçalar, içerikleri ve oyun süreçleri büyük bir çeşitlilik gösterir. Bu çeşitlilik göz önünde bulundurularak belirlenmiş fiyat aralıkları bulunur. Parça sayılarına bağlı olarak adlandırılan ürünlerin fiyat aralıkları, parça sayıları yükseldikçe artacak şekilde belirlenir. Kategorimizde Pixio 1600 gibi çok parça sayısına sahip ürünlerin yanı sıra Pixio 400 gibi daha küçük kapsamlı alternatifler de bulunur. Parça sayıları değişiklik gösteren bu oyuncaklar arasından seçiminizi yaparken çocukların oyun deneyimini ve alışveriş bütçenizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Seçiminizi hangi oyuncaktan yana kullanırsanız kullanın, Mucit Panda online alışverişe özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.