Kategori FiltresiPix Çantalar


Led Ekranlı
Akıllı Sırt Çantası

Ürün Tükendi

Led Ekranlı
Akıllı Sırt Çantası

Ürün Tükendi

Led Ekranlı
Akıllı Sırt Çantası

Ürün Tükendi

Led Ekranlı
Akıllı Sırt Çantası

Ürün Tükendi

Led Ekranlı
Akıllı Sırt Çantası

Ürün Tükendi

Led Ekranlı
Akıllı Sırt Çantası

Ürün Tükendi

Led Ekranlı
Akıllı Sırt Çantası

Ürün Tükendi

Led Ekranlı
Akıllı Sırt Çantası

Ürün Tükendi

pix  
Pix
 

 


Pix Çanta Özellikleri Nelerdir?

Çocukların yaratıcılıklarını çantalarına yansıtmaları için özel olarak tasarlanmış Pix çanta modelleri bulunur. Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmayı sağlayan Pix çantalar, LED ekranları içerir. LED ekranlarına yansıtabilecekleri simgeler ve renkler çeşitlilik gösterir. Cep telefonu veya tabletlerine indirebilecekleri uygulama yardımıyla Pix akıllı çanta ekranlarını kontrol edebilirler. Hem iOS hem de Android’le uyumlu uygulamada hazır temalar bulunur. Çocuklar bu hazır temaları ekranlarına yansıtabilecekleri gibi kendi tasarımlarını da kullanabilirler.
 

Pix Çanta Özellikleri Nasıldır?

Çantaların ekranı üzerine yansıtılan simgeler ve yazılar, çocukların hayal güçleri için harika bir olanak sunar. Çocuklar bu tasarımlarını ister ekrana sabitleyebilir ister kayan yazı ve simgeler olarak ekleyebilir. Teknolojinin pozitif etkilerinden faydalanan Pix çanta modelleri hem ebeveynler hem de çocuklar tarafından beğenilerek tercih edilir. Çantaların ekranıyla eşleşen uygulamanın birçok özelliği bulunur. Sevilerek kullanılan özelliklerinden birisi, bisiklete binerken sağa- sola sinyal verilmesini sağlayan simgeleridir. Güvenli bir sürüş deneyimi yaratan bu belirteçler arasına STOP yazısı da eklenebilir. Markanın çantaları ile eşyalarınızı depolamak ve farklı kategorilere ayırmak oldukça kolaydır. Kalemler, anahtar ve şarj aleti gibi küçük eşyalarını koyabilecekleri ayrı bölmeler bulunur. Fermuarlı bölümleri, koyulan eşyaların dağılmasını veya kaybolmasını engeller. Çocukların tüm eşyalarını güvenle ve kolaylıkla taşımalarını sağlar. Çocukların okula giderken su şişelerini yanlarına almaları için tasarlanmış yan cepleri bulunur.
 

Pix Akıllı Çantalar Kaç Yaş İçindir?

Pix akıllı çanta modellerinin mini seçenekleri, altı yaş ve üzeri çocuklara önerilir. Büyük boy modellerde ise herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmaz. Büyük boy modellerin tasarımları ve geniş depolama hacimleri nedeniyle özellikle gençler tarafından tercih edildikleri söylenebilir. Mini çanta modellerinin küçük yaş grupları tarafından beğenilmesi, sevimli tasarımlarından kaynaklanır.
 

Pix Led Ekranlı Çanta Nasıl Kullanılır?

Pix akıllı çanta, powerbank ile çalışır. Powerbank güç kaynağına bağlandıktan sonra, telefon veya tablet uygulamasından gerekli ayarları yapılabilir. Yedi saat gibi uzun süreler boyunca çalışabilen LED ekranı, 10.000mAH pil kapasiteli powerbankten güç alır. Powerbank boşaldığında kolayca çıkarılabilir, tekrar doldurulabilir ve kullanım hazır halde çantaya takılabilir. Çocuklara çantalarını kişiselleştirme imkanı sunan bu teknolojinin oldukça basit ve güvenli bir kullanım süreci bulunur.
 

Pix Çanta Boyutları Nasıldır?

Yaş gruplarına ve eşya taşıma ihtiyaçlarına göre kolayca seçim yapabilmeniz için farklı boyutlarda sunulan çantalar bulunur. Pix çanta boyutları, mini ve XL olmak üzere iki kategoride sunulur. İki boyuttaki çantalar da 44 x 33 x 18 cm ebatlarındaki kutularda gelir. Kutu içerisindeki çantaların boyutları, mini ve XL olarak değişiklik gösterir. Çocukların yanlarında taşımak istedikleri eşya miktarı ve taşıyabilecekleri eşya ağırlığını göz önünde bulundurarak boyutlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Konforlu taşıma süreci, ideal depolama hacmi ve LED ekran teknolojisinin keyfini çıkarabilirsiniz.