Kategori Filtresi


Phlat Ball OyuncaklarPhlat Ball  
Phlat Ball
 

 


Phlat Ball Nasıl Oynanır?

Frizbi ve top oyunlarını aynı noktada birleştiren Phlat Ball , dış mekân oyuncakları arasında en sevilen seçeneklerden birisidir. Kenarlarından hafifçe bastırıldığında frizbi şeklini alan Phlat Ball, fırlatıldığı anda top şeklini alarak ilerler. Top şeklinde yakalaması oldukça kolay olan oyuncak, gruplar halinde oyun oynama keyfini artırır. Arkadaşlarıyla Phlat Ball oynayan çocuklar, hiç düşürmeden kaç kere birbirlerine atabileceklerini denemek gibi farklı konseptlerde oyunlar yaratır. Çocukları temiz havada vakit geçirmeye ve hareket etmeye teşvik eden bu oyuncak modeli, her açıdan gelişimlerini destekler. Havada topa dönüşen tasarımı ile benzersiz bir oyun keyfi sunar.
 

Phlat Ball V3 Hangi Yaş Grubu İçindir?

Çocukların hareket ve eğlence dolu dakikalar geçirmeleri için tasarlanmış Phlat Ball v3 ürünleri, beş yaş ve üzeri için idealdir. Beş ve üzeri yaş grubundaki çocukların motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Phlat Ball v3, özellikle dış mekanlarda oynamak için tasarlanmış bir üründür. Çocukların açık havada zaman geçirmesini destekleyen oyuncak, sağlıklı aktivitelerde bulunmasını sağlar. Phlat Ball v3 oyuncakları, arkadaşları ve aileleriyle geçirecekleri değerli bir zamana dönüşür.
 

Frizbi Topu Phlat Ball Renkleri Nelerdir?

Oyun sürecini eğlenceli kılmak için eklenmiş onlarca tasarım ayrıntısının yanı sıra, estetik açıdan da hoş görünümleri bulunan Frizbi topu Phlat Ball ürünleri sizlerle buluşturulur. Mucit Panda olarak kategorimizde yer verdiğimiz Frizbi topu Phlat Ball renkleri, turuncu, sarı, mor, kırmızı ve yeşil olarak sıralanabilir. Kategorimizdeki oyuncakları sıralayarak canlı renklere sahip tüm Frizbi topu Phlat Ball seçeneklerine göz atabilirsiniz. Alışveriş sürecine çocukları da dahil ederek en sevdikleri renkteki oyuncağı almalarına imkân tanıyabilirsiniz. Parlak renkleri ve dayanıklı yapısı ile uzun süreli bir oyun keyfi sunan bu ürünlere, online alışveriş süreciyle sahip olabilirsiniz.
 

Phlat Ball En Ucuz Nerede Satılır?

Eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Phlat Ball en ucuz fiyat aralıklarıyla sayfamızdadır. Mucit Panda olarak indirim fırsatlarıyla sunduğumuz Phlat Ball en ucuz alışveriş sürecine sahiptir. İnternet üzerinden alışverişin kolaylığı Phlat Ball en ucuz fiyat aralıklarıyla bir araya geldiğinde kaçırılmayacak fırsatlar yaratır. Açık havadan vakit geçirmenin tüm faydalarından yararlanmalarını sağlayacak bu oyuncaklara hemen sahip olabilirsiniz. Mucit Panda güvenli ödeme adımlarıyla pratik alışveriş sürecini tamamlayabilirsiniz.
 

Phlat Ball Fiyatları Ne Kadar?

Dönemsel oyuncak kampanyalarına bağlı olarak değişiklik gösteren Phlat Ball fiyatları sayfamızda sunulur. Mevcut ürün renkleri ve oyuncak özellikleri gibi detaylara göz atarken Phlat Ball fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Sadece internet üzerinden alışveriş için sunulan kampanyalı Phlat Ball fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Değişen oranlarla sunulan indirimleri takip ederek olabilecek en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Mucit Panda indirim fırsatları sayesinde, istediğiniz kadar Phlat Ball ürününü alışveriş sepetinize ekleyebilir, çevrenizdeki çocuklara hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.