Pearson Çocuk Kitapları
En İyi Pearson Ürünleri Nelerdir?

Eğlenceli karakterlerin heyecanlı maceralara atıldıkları Pearson çocuk kitapları , her ilgi alanına uygun seçenekler içerir. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kapsamlı kategori içerisinde, ebeveynlerin gönül rahatlığıyla tercih ettiği Pearson ürünleri vardır. Pearson dokun hisset kitap seti ve daha çok çeşitli seçeneklere, markanın popüler ürünleri arasından ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen eğitici kitaplar kategorimiz içerisinde, en güncel ve en iyi ürünleri bulabilirsiniz.
 

Pearson Bebek Dokun Öğren Kitaplar Nasıldır

Farklı dokuların öğrenilmesine yardımcı olan Pearson bebek dokun öğren kitapları, zihinsel gelişimi farklı yönlerden destekler. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kategoride mevcut Pearson bebek dokun öğren kitaplarından bazıları; Neşeli Sürprizler, Oyun Zamanı, Kelimeler, Renkler, Şekiller ve Hayvanlar olarak sıralanabilir. Dokun Öğren kitaplarının her biri, çocukları farklı kavramlarla tanıştırmak ve yeni bilgiler edinmelerini desteklemek için tasarlanmıştır. Kategorimizdeki ürünleri sıralayarak tüm Dokun Öğren kitaplarına ulaşabilir, aralarından çocuklar için ideal özellik gösteren seçenekleri bulabilirsiniz. Her bir Dokun Öğren kitabıyla yepyeni becerilerini geliştiren çocukları mutlu edebilir, uygun fiyat aralıklarından yararlanarak istediğiniz tüm kitapları alabilirsiniz.
 

Pearson Dokun Hisset Kitap Seti İçerisinde Neler Vardır?

Bebeklerin minik parmaklarıyla kitap sayfalarını keşfetmeleri için hazırlanmış tasarımlar, Pearson dokun hisset kitap seti içerisinde yer alır. Pearson oyun bahçesi, yavru hayvanlar ve kelimeler gibi farklı içeriklere sahip kitap seçenekleri bulunur. Dokun Hisset kelimeler, bebeklerin ilk kelimelerini öğrenmelerine yardımcı olur. Dokunma duyuları ve ince motor becerilerinin gelişmesine destek olan sayfa detayları vardır. Dokun Hisset yavru hayvanlar, çocukların sevimli hayvanlarla tanışmalarını ve isimlerini öğrenmelerini sağlar. Pearson oyun bahçesi ise, dil gelişimini hızlandırır. Kitabın 360 derece açılabilir tasarımı hem bebekler hem de ebeveynler tarafından beğenilmesini sağlar.
 

Pearson Fenerli Kitaplar Nereden Alınır?

Markanın en sevilen kitap serileri arasında bulunan Pearson fenerli kitaplar, internet üzerinden alışveriş konforuyla sunulur. Mucit Panda olarak sizler için hazırladığımız kategoride yer alan tüm Pearson fenerli kitaplar seçeneklerine, evinizin konforundan ayrılmanıza gerek kalmadan sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden alışverişe özel Fenerli kitaplar kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Çocuklara almak istediğiniz Fenerli kitapları alışveriş sepetinize ekledikten sonra güvenli ödeme adımlarını takip ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 

Pearson Kitaplar Kaç Yaş İçindir?

Pearson kitap içerikleri, çocukların farklı gelişim seviyeleri ve yaş gruplarına hitap edecek şekilde hazırlanır. Pearson bebek dokun öğren serisi, yeni doğandan itibaren kullanıma uygun bir seçenektir. Bebekler ve ebeveynlerin kaliteli zaman geçirmelerine yardımcı olan Pearson dokun hisset kitap seti, yeni doğanların farklı duyularının gelişmesine yardımcı olur. Pearson fenerli kitaplar, üç yaş ve üzeri çocuklara önerilir. Pearson oyun bahçesi ise, 0- 3 ay yaş aralığındaki çocuklara uygundur. Her bir eğitici kitabın kendi ürün sayfalarından önerilen yaş gruplarını öğrenebilirsiniz. Çocukların bilişsel düzeylerine ve yaş gruplarına uygun kitaplara bu şekilde ulaşabilirsiniz.