Kategori FiltresiPaint and Wear Paint and Wear  
Paint and Wear
 

 


Paint and Wear Markasına Ait Boyama Setleri Nelerdir?

Çocukların yaratıcılıklarını ortaya koymaları için hazırlanmış çok çeşitli Paint and Wear boyama setleri bulunur. Markanın sundukları setler, üzerine boya yapıldıktan sonra giyilebilen tişörtleri içerir. Böylece çocuklar kendi oluşturduğu renklerin ve desenleri giymenin mutluluğunu yaşar. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kategori içerisinde, sevimli hayvanlar da dahil olmak üzere birçok desene sahip tişört seçeneği bulunur. Paint and Wear ürünlerimizi sıralayarak farklı tişört baskılarına göz atabilir, aralarından çocukların beğenebileceği seçenekleri alışveriş sepetlerine ekleyebilirsiniz.
 

Paint and Wear Boyama Seti Kaç Yaş İçindir?

Çocukların kendi vücut ölçülerine uygun tişörtlere kolayca ulaşabilmeleri için kategorilere ayrılmış Paint and Wear boyama setleri sayfamızda sunulur. 4- 6 yaş aralığına, 7- 8 yaş aralığına ve 9- 11 yaş aralığına uygun olacak şekilde hazırlanmış ölçülere ulaşabilirsiniz. Çocukların bu yaş gruplarında hızlı bir büyüme gösterdiğinden vücut ölçüleri ve yaş gruplarıyla uyumlu tişörtlerin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Her yaş grubu için sunulan tişörtlerin boy, genişlik ve kol boyu bilgilerini, ürünlerin kendi sayfasında bulabilirsiniz. Yaş grubunun yanı sıra ölçü karşılaştırması da yapmak isterseniz bu bilgiler yardımıyla uyumlu seçeneği tespit edebilirsiniz.
 

Paint and Wear Tişört Boyama Seti Kalemleri Nasıldır?

Tişört üzerine boyama yapmaya imkân tanıyan Paint and Wear kalemler, mavi, turuncu, kırmızı, sarı, kahve, yeşil gibi çok farklı tonlara sahiptir. Ciltten ve tişört üzerinden kolayca çıkabilen bir yapısı bulunur. Paint and Wear boyama setleriyle gelen bu özel kalemler sayesinde, tişörtler yıkanabilir ve tekrar boyamaya hazır hale getirilir. Tişörtün arkasına leke çıkarmayan kalemler, boyama süreci boyunca başka yerlerin kirlenmesini engeller. Küçük yaş gruplarındaki çocukların kullanımı için özel olarak hazırlanmış kalemlerin içeriğinde hiçbir toksik madde bulunmaz. Çocukların el- göz koordinasyonları, ince motor becerileri ve kalem tutma yeteneklerini geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır.
 

Paint and Wear Ürünleri En Uygun Nerede Satılır?

Birbirinden eğlenceli desenlere ve tasarımlara sahip, boyanabilir tişört seçeneklerine Mucit Panda üzerinden ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat aralıklarından yararlanarak çocukların hayal güçlerini ortaya seren bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Peri, dinozor, kelebek, araçlar, palyaço, baykuş gibi birçok desen seçeneğine, sizlerle buluşturduğumuz kategoriden göz atabilirsiniz. Ürün fotoğraflarından tişörtlerin baskılarına bakabilir, farklı desenler arasından seçim yapabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekecek ve vücut ölçüleriyle uyumlu özellik gösteren boyama setini hemen alabilirsiniz.
 

Paint and Wear Set İçeriğinde Neler Vardır?

Paint and Wear boyama setleri içerisinden bir tane pamuklu, yıkanabilir tişört ve altı tane ultra yıkanabilir renkli kalemler çıkar. Kalemlerin canlı renkleriyle boyanan tişörtler, beş dakika içerisinde tamamıyla kurur. Kendi boyadıkları desenleri giymenin mutluluğunu çocuklara sunulur. Yıkanabilir özelliği sayesinde oyun süreci tek sefer olmayan bu setler, her defasında farklı renkler kullanma olanağı sağlar. Set içerisinde kalem renklerini ve baskıların ayrıntılarına, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz.