Kategori Filtresi


Oops ÇantaOops

Çocuklar için Oops Ürünleri Nelerdir?

Çocukların kendi eşyalarını taşıyabilecekleri sevimli tasarımlara sahip Oops çanta modelleri, Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kategorimizdedir. Markanın sunduğu ürünler çantalarla sınırlı değildir. Rengarenk ve uyumlu tasarımları bulunan suluklar, termoslar, beslenme kapları da kategorimizde mevcuttur. Çocukların sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmasına yardımcı olacak bu ürünler, okul dönemine başlayan yaş grupları için idealdir. Oops markasının sunduğu tüm tasarım seçeneklerine sayfamızdan göz atabilir, çocukların ilgisini çekecek ürünleri alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.
 

Oops Suluk Modelleri Hangi Yaş Grubu İçindir?

Oops suluk modelleri, üç yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun özellik gösterir. Özel kilitli kapak sistemi bulunan Oops suluk modelleri, tek bir tuşla kolayca açılabilir. Oops pipetli suluk, küçük yaş gruplarındaki çocukların içmesini kolaylaştırır. Pipetler büyük bir konfor sağlar ve sızdırmaz özellik gösterir. Kulpları yardımıyla kolayca taşınabilen suluklar, çocukların yanlarından ayırmayacakları eşyalarından birisi olmaya adaydır. Gündelik almaları gereken su miktarını içmelerini kolaylaştıran ürünlerdir. Oops pipetli suluk modellerinin tutacakları, ihtiyaç halinde çıkartılabilir.
 

Oops Pipetli Suluk Modelleri Nelerdir?

Çocukların Oops suluk ürünlerini yanlarında taşımaktan hoşlanacakları tasarım seçenekleri, sayfamızdaki kategoride sunulur. Oops pipetli suluk modelleri arasında, orman, şehir ve küçük dünya gibi farklı tasarım konseptlerini yansıtan seçeneklere göz atabilirsiniz. Eğlenceli ve renkli tasarımların tercih edilmesi, küçük yaş gruplarındaki çocukların dengeli beslenme alışkanlıkları kazanmalarına yardımcı olur. Oops markasının sunduğu beslenme kapları arasından, suluklarıyla uyumlu desenleri sunan seçeneklere ulaşabilirsiniz. Tasarım uyumunu yakalayarak koleksiyonu tamamlayabilir, çocukların tüm beslenme ihtiyaçlarını Oops kalitesiyle karşılayabilirsiniz.
 

Oops Çanta Özellikleri Nasıldır?

Oops markası tarafından sunulan çantalar, tasarımları ve boyutları farklılık gösterir. Bu özelliklerine bağlı olarak önerilen yaş grupları da değişir. On sekiz aylık ve üzeri çocukların kullanımına uygun çantaların yanı sıra üç yaş ve üzeri çocuklar için ideal alternatifler de mevcuttur. Çocukların yaş gruplarıyla çantaların önerilen yaş gruplarını karşılaştırarak harika ürünlere ulaşabilirsiniz. Kullanım süreci boyunca ekstra güvenlik sağlayan Oops çanta modelleri arasında özel kilit sistemine sahip seçenekler bulunur. İki gibi küçük yaş gruplarındaki çocukların özel kilit sistemi olan çantaları kullanması önerilir. Çocukların eşyalarını yerleştirebileceği fermuarlı bölümlere sahip Oops çanta kullanımı, sorumluluk duygularının gelişmesine yardımcı olur.
 

Oops Çelik Termos Kullanımı Nasıldır?

İçeceklerin taze tutulmasına destek olan Oops çelik termos modelleri, pratik bir kullanım sürecine sahiptir. Isıyı geçirmeyen tasarımı, uzun süreler boyunca içecek saklanmasına yardımcı olur. Kolayca açılabilen kapak sistemi Oops çelik termosa içecekleri doldurmayı kolaylaştırır. Sızdırmayan özelliği ve tek bir tuşla açılabilen kapağı, Oops çelik termosları çocuklar için harika bir seçim kılar. Ev dışına giderken çocukların yanlarına vermek istediğiniz içecekler için kullanıma uygundur. Dış yüzeyinde bulunan silikon şerit, çocukların termosu kolayca tutmasını sağlar ve ellerinden kaymasını engeller.