Octagon Studio


Artırılmış/Sanal Gerçeklik

10%
349,90 TL 314,91 TL

Artırılmış/Sanal Gerçeklik

10%
349,90 TL 314,91 TL

Artırılmış/Sanal Gerçeklik

10%
349,90 TL 314,91 TL

Artırılmış/Sanal Gerçeklik

43%
349,90 TL 199,90 TL

Artırılmış Gerçeklik Kitabı

10%
205,00 TL 184,50 TL

Artırılmış/Sanal Gerçeklik

Ürün Tükendi

Octagon Studio Marka Ürünler Nelerdir?

Artırılmış gerçeklik teknolojisini çocukların oyun süreçlerine taşıyan Octagon Studio ürünleri, sayfamızdaki kategoride sunulur. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz sanal gerçeklik oyun kartları, markanın en sevilen ürünleri arasındadır. Çocukların, teknolojinin pozitif yanlarından faydalanmasını sağlayan özel tasarımları bulunur. Telefonlar veya tabletler yardımıyla oyun süreci yepyeni bir boyuta çıkar. Çocuklar teknolojik cihazları yardımıyla 4D şeklinde canlandırdıkları oyuncaklarıyla eğlenceli dakikalar geçirir. Birbirinden farklı ve eğitici konseptlere sahip artırılmış gerçeklik oyuncaklarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 

Octagon Studio Oyun Kartı Çeşitleri Neler?

Vahşi doğanın farklı hayvanlarını simgeleyen kartların yer aldığı ürün seçeneği, kategorimizin popüler parçaları arasındadır. Markanın sevilerek tercih edilen oyun kartı çeşitlerinden bir diğeri, dinozorlardır. Çocuklar dinozor oyun kartları ile milyonlarca yıl önce yaşamış bu hayvanların dünyasına adım atar. Çocukları uzayda bir yolculuğa çıkan tasarımlara sahip oyun kartları da sayfamızda sunulur. Uzay oyun kartları içerisinde, gezegenler, uydular ve daha birçok kavramın eğitici bilgileri yer alır. Çocukların meslekleri ve insan vücudunun bölümlerini öğrenmesine destek sağlayan oyun kartı alternatifleri de mevcuttur. Geniş bir içerik çeşitliliğiyle sunulan oyun kartlarına, Octagon Studio sanal gerçekliğiyle ulaşabilirsiniz.
 

Octagon Studio Kitapları Hangi Yaşa Hitap Ediyor?

Markanın sunduğu oyunlar ve içerikleri, yeni bilgiler edinmelerini sağlar. Çocukların farklı kavramlarla tanışmasına ve ilgi alanlarını genişletmelerine yardımcı olan Octagon Studio ürünleri bulunur. Markanın kitaplarının önerilen yaş grupları ortalama 3- 7 olarak belirtilir. Bu yaş grupları oyunların içeriğine ve ürünlerin tasarımına bağlı olarak değişiklik gösterir. Kategorimizde sunulan ürünler arasında sekiz yaş ve üzeri gibi daha büyük çocukların kullanımına uygun oyuncaklar da mevcuttur.
 

Octagon Studio Zeka Kartları Çocukların Hangi Yönünü Geliştirir?

Dört boyutlu tasarımlara sahip oyun kartları, çocukların hayal güçlerinin gelişmesini sağlar. Yepyeni bilim dalları hakkında bilgiler edinmelerine yardımcı olur. İlgi alanlarını genişleten bu kartlar, edindikleri merak ve araştırma duygusunu ilerleyen yıllara taşımalarını da sağlar. İnsan vücudunu anlatan kartların yer aldığı ürün, çocukların, iskelet sistemi, solunum sistemi, kas sistemi gibi farklı bölümleri öğrenmelerini sağlar. Tablet veya telefon yardımıyla seslendirmeler ve vücudun farklı bölümleriyle ilgili açıklamalar dinlenir. Anatominin temelini eğlenceli bir formatta öğrenen çocuklar, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanır.
 

Octagon Studio Eğitici Ürünler Nelerdir?

Octagon Studio dinozorlar oyun kartları, eğitici özellikli ürünlerinden birisidir. Pteranodon, Kronosaurus ve Apatosaurus gibi nesli tükenmiş canlıların açıklayıcı bilgilerini içerir. Yirmi farklı dinozoru tanıtan kartın yer aldığı bu set, Sanal Gerçeklik Gözlüğü kullanımı ile eğlenceli bir oyun süreci sağlar.