Nikko Oyuncaklar Nikko Oyuncaklar  
Nikko Oyuncaklar
 

 


Eğlenceli Nikko Oyuncakları Nelerdir?

Uzaktan kumandayla kontrol özelliği bulunan oyuncaklar, çocuklar tarafından sevilen tasarımlardan birisidir. Nikko markasının özenle hazırladığı oyuncaklar arasında, uzaktan kumanda özelliğine sahip birçok tasarım mevcuttur. Hem kız hem de erkek çocuklarının ilgisini çekebilecek tasarımlar, markanın yüksek kalitesiyle sunulur. Nikko Cross Bike, eğlenceli ve dikkat çekici tasarımlarından birisidir. Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz kategorimiz içerisinden ulaşabileceğiniz diğer oyuncaklar arasında, Ninja Turtles Party Van, Dora uzaktan kumandalı araba, Hydro Thunder tekne ve ATV Sharkuad uzaktan kumandalı jeep yer alır.
 

Nikko Aquasplit Oyuncaklar Kaç Yaş içindir?

Pille çalışan uzaktan kumandalı Nikko Aquasplit oyuncaklar, sayfamızdaki kategorinin en sevilen parçaları arasındadır. Nikko Aquasplit oyuncakları, sekiz yaş ve üzeri çocuklara önerilir. Işıklı ve hareketli özellikleri, bu oyuncakların sevilerek tercih edilmesinde etkilidir. Tekne tasarımının gerçekçi ayrıntıları, oyun sürecini daha eğlenceli hale getirir. Çocukların, 40 metreye kadar çıkabilen uzaklıklardan, tekne oyuncaklarını kontrol etmelerini sağlayan uzaktan kumandaları bulunur. Gerçek bir teknenin çalışma sürecini taklit eden iki dönen pervanesi vardır.
 

Nikko Cross Bike Uzaktan Kumandalı Mı?

Engebeli arazilerde sürülen motorlardan ilham alınarak oluşturulmuş Nikko Cross Bike, uzaktan kumandayla kontrol edilir. Motorun üzerinde oturan karakter olan Nikko, çocukların oyun sürecine eğlence katar. İnce manevralar yapmaya imkân tanıyan uzaktan kumandalı kontrolü mevcuttur. 27 MHz gücüyle çalışan Cross Bike, çocukların en zorlu arazilerde oyunlarına devam etmelerini sağlar. Yüksek performans gösteren motor, çocuklara heyecan dolu dakikalar yaşatır. Çocuklar kendi başlarına oyunlar oynayabildiği gibi, cross bikelarını yarıştırarak birlikte zaman da geçirebilirler.
 

Nikko Uzaktan Kumandalı Oyuncaklar Hangileri?

Nikko markasının sunduğu uzaktan kumandalı oyuncaklar, kaliteli materyalleri, kumandayla kolayca kontrol edilmeleri ve uzun süreli bir oyun süreci sağlamaları sayesinde popüler olarak tercih edilir. Nikko Aquasplit uzaktan kumandalı tekne, bu oyuncaklardan birisidir. Tekne oyuncaklarından vazgeçmeden daha farklı tasarımlara yönelmek isteyenler için hazırlanmış Kamufulaj tekne ve Hydro Thunder tekne alternatifleri de mevcuttur. Tüm uzaktan kumandalı tekne modellerine, sayfamızdaki kategoriden göz atabilirsiniz. Oyuncak fotoğraflarından tasarım ayrıntılarına ulaşabilir, çocukların ilgisini çekebilecek tekneyi alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Çocukların en sevdikleri çizgi filmlerden birisi olan Ninja Turtles’dan ilham alınarak oluşturulmuş uzaktan kumandalı parti karavanı da bulunur. Ninja kaplumbağaları maceralara taşıyacak bu karavan, altı yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur.
 

Nikko Oyuncak Fiyatları Ne Kadar?

Nikko uzaktan kumandalı oyuncaklarının tasarımları, sundukları özellikleri, boyutları, hangi yaş grubu hedef alınarak üretildiği gibi birçok özelliği, fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol oynar. Mucit Panda üzerinden ulaşacağınız tüm uzaktan kumandalı oyuncaklar, indirim fırsatlarıyla sunulur. Markanın popüler ürünü Nikko Cross Bike da dahil olmak üzere, çeşitli seçeneklerini sayfamızdan görebilirsiniz. Ürün özellikleriyle birlikte, Mucit Panda’ya özel kampanya fırsatlarını da görüntüleyebilir, alışverişe hemen başlayabilirsiniz.