NikidomNikidom  
Nikidom
 

 


Nikidom Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Geniş hacimleri, eğlenceli tasarımları ve taşıması kolay özellikleri ile kolaylık sağlayan Nikidom Roller çanta ürünleri, sayfamızdaki kategoride sunulur. Çocukların okula giderken yanlarında taşımaları gereken tüm eşyaları için yeterli alan, bu ürünlerde bulunur. Markanın sevilerek tercih edilen Nikidom portatif mama sandalyesi modelleri de mevcuttur. Küçük yaş gruplarındaki çocukların beslenmesini kolaylaştıran bu sandalyelere, Mucit Panda üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

Nikidom Roller Çanta Özellikleri Neler?

Nikidom markası tarafından sunulan tüm çantaların ortak özelliği, çocukların sırt sağlığı bir numaralı öncelik haline getirilerek hazırlanmış olmalıdır. Sırtlarında taşıdıkları eşyalarının ağırlığının, duruş ve yürüyüş bozukluklarına neden olmaması için eklenmiş tasarım ayrıntıları bulunur. Omurgayı destekleyen dolgu maddesi, büyük bir konfor sunar. Çocukların eşyalarının ağırlıklarını sırtlarında taşımalarına gerek kalmaması için hazırlanmış Nikidom Roller çanta tasarımları da mevcuttur. Çekçek detayına sahip bu tasarımlarda, kolayca ilerleyen tekerlekler yer alır. Devrilmeyi engelleyen modeli, çocukların çantalarını ilerletmesini kolaylaştırır. L ve XL gibi farklı genişliklere sahip modeller bulunur. Çocukların yaş grubu ve taşımaları gereken eşya miktarı göz önünde bulundurularak farklı boyutlar arasından seçim yapabilirsiniz.
 

Nikidom Portatif Mama Sandalyesi Hangi Yaş Grubu için Uygun?

Nikidom portatif mama sandalyesi, kolayca katlanıp açılabilen tasarım özelliklerine sahiptir. Çocukların ihtiyaç duyduğu her yere sandalyelerini götürmeyi kolaylaştıran bu detayı, beslenme süreçlerini pratik kılar. Nikidom portatif mama sandalyesi, altı aydan büyük çocuklarda kullanıma uygundur. Bu sandalyenin beslenme süreci için kullanılması, çocukların kendi başlarına dik şekilde oturabilmelerini gerektirir. Bu nedenle, önerilen yaş grubunun yanı sıra, çocukların spesifik gelişim süreçleri ve hızlarının da göz önünde bulundurulması önemlidir. Mama sandalyesi, üç yaşına kadar veya çocuklar on beş kilogram ağırlığına ulaşana kadar kullanılmaya devam edilebilir.
 

Nikidom Roller Çanta İçine Ne Konur?

Geniş iç bölmelere ve her bir eşyası için özel bölümlere sahip Nikidom Roller çanta modelleri bulunur. Çocukların laptoplarını veya tabletlerini yerleştirmeleri için bir bölme mevcuttur. Kitapları ve defterleri için geniş bir iç hacim vardır. İç hacmin özel fermuarlı file cebi, kalemleri gibi daha küçük eşyaları için idealdir. Anahtar, telefon benzeri sürekli ulaşmaları gereken küçük eşyalarını yerleştirebilecekleri ön fermuarlı bölmeler vardır. Çocukların taşıyacakları kitap ve defter miktarına bağlı olarak L veya XL modeller tercih edilebilir. Nikidom L modelleri, ortalama yedi yaşlarındaki çocuklara önerilir. XL modelleri ise, on yaş ve üzeri çocuklar tarafından kullanılabilir.
 

En Çok Alınan Nikidom Ürünleri Hangileri?

Mucit Panda olarak sizlerle buluşturduğumuz Nikidom ürünleri arasında, sevilerek tercih edilen çok çeşitli tasarımlar bulunur. Sade gri bir kamuflaj desenine sahip çanta modelleri, gençler tarafından sevilerek kullanılır. Daha küçük yaş gruplarındaki çocuklar, futbol topu ve rengarenk çizgilerin yer aldığı tasarımlara yönelir. Her yaş grubundan ve ilgi alanından çocuğa hitap eden seçeneklere, Mucit Panda’dan ulaşabilirsiniz.