img img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Neco Plush Gergedan 45cm Peluş Oyuncak

Marka :
Ürün Kodu: MP44207
Model NECO/520328
%10
899,50 TL 809,55 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Tükenmek Üzere

Vahşi hayvanların sevimli halleri ile tanışmaya hazır mısınız?
Yanlış duymadınız! Gerçekte tanışma ihtimalinizin çok düşük olduğu vahşi hayvanlar, peluş oyuncaklar olarak evlerinize konuk oluyor!
Bu vahşi hayvanlardan olan Gergedanın oyuncak halini çok seveceksin.

Önce biraz Gergedan hakkında bilgi edinelim.
Gergedanların koku alma duyularının görme duyularına göre daha güçlü olduğunu biliyor muydun? Zıplama özelliği bulunmayan gergedanlar otçul hayvanlardır. Bitki ve meyve ile beslenirler. Gergedanlar Malezya, Hindistan, Afrika ve Endonezya'nın sıcak bölgelerinde yaşarlar. Gergedanlar geçmişte atlar ve zebralar ile aynı atalara sahipti. Bu yüzden gergedanlar, atlar ve zebralar ile akrabadır. Gergedanlar en fazla 1,7 m uzunluğunda bir boynuza sahiptir. Gergedanın birçok türü bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı Beyaz gergedan, Hint gergedanı ve Cava gergedanıdır.

Peluş oyuncaklara sarılmak gibisi yok! Yumuşacık tüylere ve tatlı bir surata sahip peluş oyuncaklar her yaş grubunun vazgeçilmezi!
Avrupa norm ve standartlarına uygunluğunu belirten CE sertifikasına sahip necoplush ürünleri aynı zamanda EN71- Part 1, 2, 3; Phtlahate; Azo - Pah test raporlarına sahiptir.
45 cm olan Gergedanın üretiminde özel elyaf tüylerinden yapılmış kumaş ve peluş kumaşı kullanılmıştır.
Peluş oyuncakların formunu uzun yıllar koruyabilmesi için beyaz sabun ile elde yıkanılması ve yüzeyden silerek temizlenmesi önerilir.
 

Yaş Grubu:3+ Yaş