Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı EldivenMouthie Mitten Logo  

Mouthie Mitten

Standart diş kaşıyıcılarını kavrayamayıp elinden düşüren bebekler için ideal bir oyuncaktır.

 


Mouthie Mitten Bebek Ürünleri Nelerdir??

Gelişim süreçleri boyunca bebeklerin konforunu artıran eşyalar ile çevrili olmaları gerekir. Mouthie Mitten , bebeklerin diş çıkarma süreçlerini destekleyen eldivenler üreten popüler bir marka niteliğindedir. Küçük yaş gruplarındaki çocuklar için rahatsızlık verici bir dönem olan diş çıkarmanın daha rahat şekilde atlatılmasına yardımcı olur. Diş kaşıyıcı eldivenler, bebeklerin gelişim süreçleri için herhangi bir tehlike oluşturmaz ve hissettikleri acının azaltılmasına yardımcı olur. Mouthie Mitten diş kaşıyıcı eldiven ürünleri, sayfamızdaki kategoride sizlerle buluşturulur. Mucit Panda aracılığıyla ulaşabileceğiniz eldivenler arasında, renkleri ve tasarımları değişiklik gösteren alternatifler mevcuttur.
 

Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı Eldiven Nasıl Kullanılmalı?

Standart tasarımlara sahip diş kaşıyıcılar, bebeklerin ellerinden düşebilir. Bu durum hem hijyen sorunlarına hem de bebeklerin hissettikleri rahatsızlık hissinin artmasına neden olabilir. Eldiven tipindeki tasarıma sahip Mouthie Mitten ürünleri bu sorunun önüne geçer. Bebeklerin eline dikkatli şekilde takılan bu eldivenler hem sağ hem de sol elde kullanıma uygundur. Bebeğin diğer eline takmak için eldiveni ters çevirmeniz yeterli olacaktır. Ellerine takıldıktan sonra bileğinde sabitlenmesini sağlayan tasarım ayrıntıları bulunur. Diş kaşıyıcı eldiven kullanımı boyunca bebekleri yalnız bırakmamanız önerilir. Araç koltuğu ve puset gibi taşıma araçlarına oturtulan bebeklerin sakin kalması için ideal bir üründür. Diş çıkarmanın rahatsızlık hissi, seyahat sırasında eldiven ile giderilir.
 

Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı Eldivenleri Hangi Yaş Grubu Kullanabilir?

Bebeklerin gelişim hızlarına ve çene yapılarına bağlı olarak diş çıkarmaya başlama zamanları değişiklik gösterir. Ortalama altı aylık bebeklerin diş çıkarmaya başlaması normal kabul edilirken üç aydan itibaren diş çıkarma sürecinin rahatsızlık hissi görülebilir. Küçük yaş gruplarındaki çocukların hissettikleri bu rahatsızlık oluştuğunda Mouthie Mitten diş kaşıyıcı eldiven kullanılabilir. Üç ay ile sekiz ay arasında kullanımı önerilen diş kaşıyıcı eldivenler, on iki aya kadar kullanıma uygundur.
 

Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı Eldiven Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Kullanışlı özelliklere ve özel bir tasarıma sahip Mouthie Mitten ürünleri, bebeklere büyük bir konfor sunar. Makinede yıkanabilir olması, düzenli temizliğinin yapılmasını kolaylaştırır. Eldiven tasarımına sahip diş kaşıyıcı ürünlerinin en büyük avantajı, yere düşme riskinin ortadan kalkmasıdır. Küçük yaş grubundaki çocuklar ile direkt temas halinde olan bu diş kaşıyıcıların üretimi sırasında kullanılan her bir malzeme özenle seçilir. Diş kaşıyıcı eldivenlere, canlı renklerini kazandırmak için kullanılan boyalar, çocukların sağlığı için tehlike arz etmez. Eğlenceli tasarımları ve renkleri, bebeklerin ilgisini çekecek şekilde hazırlanır.
 

Mouthie Mitten Bebek Ürünleri Nerede Satılır?

Mavi, pembe, yeşil, mor ve gri gibi birçok renk seçeneğinin bulunduğu Mouthie Mitten diş kaşıyıcı eldiven ürünlerine, Mucit Panda üzerinden ulaşabilirsiniz. Markanın tüm diş kaşıyıcı eldivenlerine, internet üzerinden alışveriş sürecinin konforuyla sahip olabilirsiniz. Bebeklerin diş çıkarma süreci boyunca onlara destek sağlayacak eldivenleri, Mucit Panda’ya özel indirim olanaklarıyla alabilirsiniz.