Mindtwister Oyuncaklar


Ücretsiz Kargo
20%
949,90 TL 759,92 TL

 Mindtwister  
Mindtwister
 

 


En İyi Mindtwister Oyunları Neler?

Mindtwister oyunları her yaşa hitap eden seçenekler sunar. Where’s baby bunny, ramps & rails, fashion show, nomsters, pentago oyunu gibi farklı oyun seçenekleri ile her yaştan çocuk için seçenekler bulabilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için beraber oynanabilecek oyunlar ile aile boyu keyifli zaman geçirmek artık mümkün!
 

Mindtwister Pentago Oyunu Nasıl Oynanır?

Pentago oyunu strateji oyunlarından bir tanesidir. Aynı renkte taşı yan yana getirme esasına dayanan bu oyun çoklu düşünme becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Mindtwister ürünlerinden olan Pentago; strateji, problem çözme ve görsel dikkat gelişimi için oynanabilecek oyunlardan bir tanesidir. 8 yaş üstü çocuklar için masa oyunu seçeneklerindendir. Çocuklar ve yetişkinler için kutu oyunu çeşitlerinden de bir tanesidir. Aile buluşmaları, doğum günleri ve kutlamalarda eğlenceli bir oyun süreci yakalamak istiyorsanız hemen sipariş edebilirsiniz.
 

Mindtwister Pentago Oyunu Kaç Yaş için?

Pentago oyunu 8 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Strateji ve düşünme becerilerinin gelişmesini destekleyen oyun ile çocuğunuzun yeteneklerinin gelişmesini destekleyebilirsiniz. Oyunlar ile öğrenme çocukların daha kolay algılamasını destekler. Çocuklar ile beraber oynanabilecek kutu oyunları arasında olan tasarım sayesinde ailece keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yetişkin ve çocuk için kutu oyunları arıyorsanız doğru seçenek bir tık uzağınızda!
 

Mindtwister Oyunları Eğitici Midir?

Mindtwister oyunları farklı yaş grupları için değişen tasarımlar sunar. Figür oyuncaklar, kutu oyunları ve eğitici oyuncaklar ile çocuğunuzun eğlenmesine imkan tanıyabilirsiniz. Fandooble, zeven card zombie gibi farklı oyunlar ile hem eğitici hem de eğlenceli bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Strateji, düşünme, eğlence, mantık ve oyun deneyimini bir arada sunan kutu oyunları ile eğlenceli anlar sizleri bekliyor!
 

Mindtwister Oyunları En Uygun Nerede Satılır?

Mindtwister oyunları en uygun fiyat seçenekleri ile Mucit Panda’da! Uygun fiyatlı çocuk oyunları ve eğlenceli kutu oyunları ile çocuğunuza özel bir oyuncak alabilirsiniz. Karne hediyesi, doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi ve çocuklara özel hediyeler arıyorsanız birbirinden eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor! Eğitici, öğretici ve eğlenceli oyunlar ile çocuğunuzun keyifli zaman geçirmesini destekleyebilirsiniz.