Kategori Filtresi


Mega Bloks Oyuncaklar


video


Mega Bloks  
Mega Bloks
 

 


Eğlenceli Mega Bloks Oyuncakları Nelerdir?

Çocukların yaratıcılığın ve hayal güçlerinin zirvesine çıkaracak ve el becerileni geliştirecek birbirinden eğlenceli birçok Mega Bloks oyuncakları en uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ da sizlere sunulmaktadır. Her yaş grubunda çocuğa hitap edebilecek Mega Bloks oyuncakları arasında çocuğunuzun gelişimine katkı sağlarken sıkılmadan oyun oynayacakları, eğlenceli vakit geçirecekleri ürünlere göz atarak Mucit Panda aracılığı ile alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Mega Bloks oyun setleri arasından çıkan parçaları keşfederek hayal gücünüzün zirvesine çıkarak hemen oynamaya başlamak için vakit kaybetmeyin.
 

Mega Bloks Sevimli Hayvanlar Blok Kutusu İçeriği Nasıldır?

Hayvan şekilli kovalara sahip ve çocukların ilgisini çekecek yapıda Mega Bloks Sevimli Hayvanlar Blok Kutusu içeriğinde 25 adet renkli büyük blok yer alır. Bu bloklar ile çocukların istediği yapıları ortaya çıkarmaları, bu işlemi yaparken de hayal güçlerini ve el becerilerini geliştirmeleri mümkündür. Bloklar ile sınırsız yapıyı ortaya çıkarabilir ve ardından blokları tekrar kutusunda muhafaza ederek uzun süre boyunca çocuklarınızın keyif ile oynamasını sağlayabilirsiniz. Tilki, Hippo, Fil, Köpek, Aslan veya Kurbağa Mega Bloks Sevimli Hayvanlar Blok Kutusu arasından seçiminizi yapabilir ve oynamaya hemen başlayabilirsiniz.
 

Mega Bloks Müzikli Çiftlik Oyun Seti Kaç Yaş için?

46 parça mega boyutta ve üzerlerinde resim basılı birbirlerinden farklı renk ve şekildeki blokları bir araya getirerek ortaya çıkarabileceğiniz Mega Bloks Müzikli Çiftlik Oyun Seti, 1 – 5 yaş grubu aralığındaki çocuklar için uygundur. Çocukların keyifli vakit geçirirken çiftlik müziğini ve hayvanların çıkardığı sesleri öğrenmesini sağlayarak eğitici özelliğe sahip olan Mega Bloks Müzikli Çiftlik Oyun Seti ile 12 farklı sesi öğrenebilir ve hayvanları doğru renkteki notaya eşleştirerek çıkardıkları sesleri duyabilirsiniz. At, inek, kuzu, tavuk gibi hayvanlar ve yapı blokları oluşturabileceğiniz Mega Bloks Müzikli Çiftlik Oyun Setini en uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ dan satın alabilirsiniz.
 

Mega Bloks Ürünleri Eğitici ve Öğretici Midir?

Çocuklarının sıkılmadan vakit geçirirken hem eğitici hem öğretici oyuncaklar ile oynamasını isteyen ebeveynlerin doğru adresi Mega Bloks. İlgi çekici görünümleri ve çocukların birçok becerisini geliştirecek özelliklere sahip oyuncakları Mucit Panda üzerinde sizlere sunan Mega Bloks ürünleri, çocukların severek oynayacağı oyuncaklar arasında yerini alacaktır. Hayal gücü, motor becerileri, el göz koordinasyonu, yaratıcılık ve zeka gelişimine katkı sağlayacak eğitici ve öğretici Mega Bloks ürünleri indirimli fiyatlar ile Mucit Panda’ da.
 

En Çok Alınan Mega Bloks Oyuncakları Hangileri?

Mega Bloks Blocks Korsan Gemisi, Mega Bloks Safari Hayvanları, Mega Bloks İnşaat Alanı, Mega Bloks Minik Hayvan Dostlar Serisi - Kutup Hayvanları ve daha birçok ürün ebeveynlerin çocukları için tercih edilen ve en çok alınan Mega Bloks oyuncakları arasında yer alır.