5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Pictionary Air Harry Potter

Marka :
Ürün Kodu : MP37127
Model HKF61
  Tükendi!  

Pictionary Air Harry Potter ile, klasik aile çizim oyunun sihirli versiyonu için hazır olun.
Cadı, büyücü veya Muggle fark etmeksizin herkesin bayılacağı bu sihirli oyunda havaya çizim yapın ve çizdiklerinizi ekranda görün.
 
Her takım hangi Hogwarts evi için oynayacağını seçer (Gryffindor, Hufflepuff, Slytherin veya Ravenclaw).
Saklama kutusunu açtığınızda Harry Potter'ın ünlü asasının şeklinde bir Pictionary Air kalem, Harry'nin sandığından ilham alan bir kart kutusu ve Wizarding World'den ilham alan kelimeler içeren çift taraflı 112 kelime kartı bulacaksınız.
Başlamak için ücretsiz Pictionary Air uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize indirin (Veri ücretleri geçerli olabilir).
Oynamak için uyumlu iOS veya Android akıllı cihaz ve uygulama gerekir.
Uygulama içi kamerayı çizimi yapan kişiye doğru çevirdiğinizde kişi çizimleriyle beraber akıllı cihazınızın ekranında görünür.
Daha da sihirli bir oyun için oyuncular Apple TV, Chromecast veya benzer bir yayın cihazı kullanarak çizimlerini akıllı cihazlarından TV'lerine yansıtabilir. Oyunu TV'de yayınlamak için uyumlu bir yayın cihazı gerekir. Uyumlu cihazlar değişebilir. Uyumlu cihazlarla ilgili daha güncel bilgiler ve diğer bilgiler için lütfen Pictionary Air™ destek sayfasına (www.pictionary.com/support) göz atın. Bu harika aile oyunu, tüm oyun gecelerine ve partilere eğlence katar. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Not: Oyunun Kartları İngilizce'dir.

Yaş Grubu:8+ YaşÇOK SATANLAR